Sözcü Plus Giriş

Yeni bölüm ne zaman? Puhutv dizisi Fi yeni sezon Çi yeni bölüm bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 2. bölüm fragmanı!

Geçen yıl 9 milyon izleyiciye ulaşan Fi dizisinin yeni sezonu Çi geçen perşembe yayınlanmıştı. Fi Çi 2. sezon 2. bölüm neden yok, ne zman puhutv'den yayınlanacak merak ediliyor. Yeni bölümde Can'ın kafasında dolanan tilkiler yine bir plan peşinde olacak. Haberimizden Fi Çi 2. sezon 2. bölüm fragmanını ve yeni sezona dair detayları öğrenebilirsiniz. Peki Fi Çi yeni sezon 2. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu akşam neden yok?

null
Güncellenme: 18:56, 16/11/2017
Yeni bölüm ne zaman? Puhutv dizisi Fi yeni sezon Çi yeni bölüm bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 2. bölüm fragmanı!

90 dakikalık bölümü ile izleyici karşısına çıkan Fi 2. sezonu Çi ilk bölümü nefes kesti. İzleyiciler Fi Çi 2. yeni bölümü heyecan içinde bekliyorlar. Puhutv’den yapılan açıklamaya göre 2. bölüm bu akşam yani perşembe akşamı yayınlanmayacak. Açıklamayı duyan dizinin takipçileri neden yayınlanmayacağını ve Fi Çi 2. sezon 2. bölüm ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. Aynı zamanda fragmanı merak edenler haberimizden izleyebilirler. İşte Fi Çi yeni sezon 2. bölüm fragmanı  ve tüm merak edilenler…

Fİ Çİ BU AKŞAM NEDEN YOK? NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 1. bölümü ile nefes keserken 2. bölümü izlemek isteyenler puhutv'de yayın saatini bekliyorlardı. Fakat ilk bölümü perşembe saat 9.00’da yayınlanan Fi Çi dizisi 2. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Puhutv neden belirtmezken 2. bölümün yarıun yani 17 Kasım Cuma akşamı yayınlanacağını duyurdu.

2. BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu geçen hafta başladı.

 

Herkes gerçek kendisiyle tanışıyor

En büyük hedefi olan Duru’ya kavuşan Can Manay, artık dünyanın en mutlu erkeği. Ardında Deniz’i bırakan Duru ise sonunda en önde olduğu bir hayata kavuşuyor. Ancak bu mutlu tabloda ilk bakışta göze çarpmayan karanlık renkler var.

fi-yeni-sezon-ci-1-boluum-izle

Can ve Duru kavuşurken, Deniz, Bilge, Sadık Murat Kolhan ve Özge için yepyeni bir hayat başlayacaktır.. Fi yeni sezon Çi’den yayınlanan ve büyük ilgi gören fragmanlar, yeni sezona olan ilgiyi arttırdı. Yeni bir kanala geçen Can Manay, yeni bir ilişkiye başlayan Duru, yeni bir yola çıkan Deniz ve hayatlarında yeni bir perde açılacak olan Sadık Murat Kolhan, Bilge ve Özge’nin yeni hikayeleri bu akşam izleyicisiyle olacak.

Yayınlanma Tarihi:18:02,