Rafet El Roman: Boşandıktan sonra 20 kadınla birlikte oldum

Türk pop müziğinin deneyimli isimlerinden Rafet El Roman, verdiği bir söyleşide çarpıcı açıklamalarda bulundu. El Roman, evlilikle ilgili, "Bir kadını sonsuza kadar sevemem. Seks yoksa o ilişkide durmam. Fantezilerim geniştir" diyerek dikkat çekti. 

Rafet El Roman: Boşandıktan sonra 20 kadınla birlikte oldum

Posta’ya konuşan 48 yaşındaki şarkıcı, yaşam tarzını ve aşka bakışını değiştirdiğini, artık masum aşkları önemsemediğini, evlilik ve aile kurmak gibi düşünceleri de geride bıraktığını söyledi. Anı yaşadığını belirten El Roman, “Kimse bana fazla bağlanmasın ya da sorumluluk almayayım istiyorum. Dilim yanmadı. Her şeyi iyi ki yaşamışım. Kimseyi suçlamıyorum. Yaptığım yanlışlardan utandığım oldu. Ama bunu sürdürmem. Doğal yaşamaya çalışıyorum, hayat samimi olmalı. Kendimi olmadığım biri gibi göstermedim. Kime isyanım, öfkem varsa herkese yansıttım. Gerçektim. Ne yaşadıysam yaşadım ama iyi bir şarkıyla yine herkesin sevgisini kazandım. Şanslı bir adamım” dedi.

BOŞANINCA 20 KADINLA BİRLİKTE OLDUM

“Şampanya, parfüm adamı' olmadım” diyen tecrübeli isim, özel hayatında başarısız olduğunu açıkladı: “Son boşanmamın üzerinden bir yıl geçti. Bu arada 20 kadınla görüştüm, birlikte oldum. bunlardan ancak üçüyle gerçek bir şey yaşayabilirim. Aynısı erkekler için de geçerli. Tekrar evlenmem demiyorum; evlenirim ama çocuk sahibi olmam. Mantık evliliği yaparım. Mutlaka evlilik sözleşmesi de yaparım. Herkese de tavsiye ederim. Çünkü Tuğba ile boşanmam üç yıl sürdü! Arada sözleşme yoktu, daha masalsı bir evlilik anlayışım vardı. Ama son evliliğim altı ayda bitti gitti. Hiçbir kadını sonsuza kadar sevemem! Daha güzelini görünce, yön değiştiririm. Sadece fiziki güzellikten söz etmiyorum. Mesela aşırı kıskançlık beni bitme noktasına getirir. Benim için cinsellik her şey! Tamam duygusal bir adamım ama ten uyuşmazsa, seks olmazsa o ilişkide hiç durmam! Beni tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem.”

Şarkıcı Rafet El Roman bayramları karıştırdı İlginizi Çekebilir Şarkıcı Rafet El Roman bayramları karıştırdı
Rafet El Roman Azeri manken Dilber Mahmudova ile kamera karşısına geçti İlginizi Çekebilir Rafet El Roman Azeri manken Dilber Mahmudova ile kamera karşısına geçti