Sözcü Plus Giriş

Rafet El Roman ile dudak dudağa yakalanan genç kadından şaşırtan açıklama

Şarkıcı Rafet El Roman ile dudak dudağa yakalanan 20 yaşındaki şarkıcı Derya Ürkmez, canlı olarak yayınlanan bir magazin programına bağlanarak görüntüler hakkında açıklamada bulundu.

Güncellenme: 11:23, 26/07/2018

Rafet El Roman ile dudak dudağa görüntüleri magazin gündemine oturan genç kadın, 2. Sayfa isimli magazin programına bağlanarak hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

“ORADAKİ GÖRÜNTÜLER YALAN”

Öpüşme fotoğraflarına itiraz eden genç kadın, “Oradaki görüntüler yalan! Ben nişanlıyım. Fotoğraf tamamen açıdan dolayı. Olaya güldük. O açıyı yakalamışlar. Yanak yanağa selamlaşırken o anda yakalamışlar. Öpüşürken, dudak dudağa yazmışlar. Rafet Bey’in sesini çok beğenirim, o yüzden sarıldım. Yaşım 20 değil, 31 yaşındayım. Rafet’in kızları arkadaşlarım” ifadesini kullandı.

PROGRAM SUNUCUSU YAPILAN AÇIKLAMAYI CİDDİ BULMADI 

Rafet El Roman ile dudak dudağa yakalanan şarkıcı Derya Ürkmez’in açıklamasına itiraz eden program sunucusu “Rafet’in dudakları senin dudaklarında; nasıl oluyor bu iş” diyerek  yapılan açıklamaya tepkisini gösterdi.

İşte çok konuşulan o fotoğraf

rafetelromanİlginizi ÇekebilirRafet El Roman yeni sevgilisiyle görüntülendiRafet El Roman yeni sevgilisiyle görüntülendi
Yayınlanma Tarihi:08:08,