Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rafet El Roman yeni sevgili buldu
Rafet El Roman yeni sevgili buldu
Ceren Kaplakarslan'dan boşanan ve adı bazı ünlü isimlerle anılan şarkıcı Rafet E Roman, önceki gün ilk kez adını sır gibi sakladığı sevgilisiyle Sözcü objektiflerine takıldı
Magazin 17 Şubat 2017 - 00:09

Şarkıcı Rafet El Roman, yeni sevgilisi ile sinema kaçamağı sonrası yakalandı. Başarılı sanatçı, adını sır gibi sakladığı yeni sevgilisiyle Nişantaşı City’s’e gitti. Çift burada bulunan bir restoranda baş başa akşam yemeği yedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

NEŞESİ YERİNDEYDİ

Yemek sonrası AVM'nin içerisinde yer alan sinemada Keanu Reeves’in yeni filmi John Wick'i seyreden sevgililer, yaklaşık beş saat sonra mekân çıkışında objektiflere yakalandılar. Sevgilisinin adını açıklamayan ve çok neşeli olduğu gözlenen El Roman, kendisine yöneltilen sorulara da cevap vermedi.

b

Rafet El Roman, eşi Ceren Kaplakarslan’dan olaylı bir ayrılık süreci sonrasında Ekim 2016’da boşanmıştı. Almanya’da evlenen çift yine Alman mahkemelerinde görülen dava sonrasında yollarını ayırmıştı.