Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rafet El Roman’ın yeni gözdesi Meltem Anastasia
Rafet El Roman’ın yeni gözdesi Meltem Anastasia
Işıl Germen'in yorumu ile yetmişli yıllara damga vuran 'Biliyorum Sensin O' şarkısı Meltem Anastasia tarafından bir kez daha seslendirildi.
Magazin 10 Nisan 2019 - 07:05

Konservatuar eğitimini ülkesi Rusya’da tamamlayan ve dört yıl önce ülkemize gelerek ‘O Ses Türkiye’de çeyrek finale yükselen Anastasia, genç yeteneklere verdiği önem ile dikkat çeken Rafet El Roman’ın desteği ile El Roman müzikten “BİLİYORUM SENSİN O” adlı single çıkardı.

Müzik stüdyo kayıtları Almanya’da gerçekleştirilen “BİLİYORUM SENSİN O” parçanın klibini de Rafet El Roman yönetti. Kıbrıs’ta çekilen klip, kısa bir süre önce yayına girmesine rağmen adından bir hayli söz ettiriyor. Rafet El Roman, Meltem Anastasia ilgili açıklamada bulundu ve; “O Ses Türkiye’de dikkatimi çekmişti. Kendine özgü bir tazı var ve Türk pop müziğine yeni bir soluk getireceğine inanıyorum. Yetenekli gördüğüm bütün genç müzisyenlere kapım açık” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 10:07 - 10.04.2019