Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rahmi Koç gençlik sırrını paylaştı
Rahmi Koç gençlik sırrını paylaştı
KOÇ Holding A.Ş. Şeref Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Rahmi Koç, Balıkesir'in Ayvalık İlçesindeki Rahmi Koç Müzesi çalışanlarıyla yemekte bir araya geldi.
Magazin 31 Ağustos 2016 - 15:49

Rahmi Koç tarafından çalışanlarına geleneksel akşam yemeği verildi. Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm merkezi Cunda Adası’ndaki Teos Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe şirket yöneticileri, Beko eski Genel Müdürü İbrahim Yazıcı, Cunda Adası’nda bulunan Rahmi Koç Müzesi Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı ile Rahmi Koç Müzesi çalışanları, Rahmi Koç’un özel şoförü ve kaptanı ile birlikte ünlü tarihçi İlber Ortaylı da katıldı.

GENÇLİK SIRRI AYVALIK

Ayvalık’ı çok sevdiğini belirten Rahmi Koç, bu yüzden de her yıl tatilini Ayvalık’ta geçirdiğini ve ilçenin havasının kendisini gençleştirdiğini kaydetti. Yunanistan’ın Midilli Adası’nda geçtiğimiz yıllarda hizmete soktukları Setur Marina’yı ziyaret ettiğini anlatan Rahmi Koç, dönüş istikametinde ise çok sevdiği Ayvalık’a uğramadan geçemediğini anlattı. Koç, çalışanlarına özverili çabaları nedeniyle de teşekkür etti.