Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rakı bardaklarını sakladılar, sosyal medya yıkıldı
Rakı bardaklarını sakladılar, sosyal medya yıkıldı
Oyuncu Oktay Kaynarca'nın başrolünde rol aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin oyuncuları dün akşam Kadıköy'de bulunan bir mekanda felekten bir gece çaldı. Oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla komik duruma düştü.
Magazin 15 Mart 2018 - 15:43

Oktay Kaynarca önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için Kadıköy’de bulunan bir mekanı seçti. Mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Oktay Kaynarca’nın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!” ata sözünü akıllara getirdi.

“SUYU SEK İÇİYORLAR DEMEK Kİ”

Gecede sosyal medya hesaplarından paylaşmak için fotoğraf çekilen oyuncuların masadaki içki bardaklarını gizledikleri, buz kovasını ise masada bıraktıkları görüldü. Oyuncuların bardaklarını sakladığını fark eden sosyal medya kullanıcıları kısa sürede onlarca mesaj yazdı. Bir anda sosyal medyada gündemi dizi ekibinin bardakları saklamasıyla ilgili atılan esprili twitler belirledi.

oktaykaynarca oktaykaynarca1 oktaykaynarca2 oktaykaynarca3 oktaykaynarca4 oktaykaynarca5

Son güncelleme: 16:41 - 15.03.2018