Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor Ramazan iki haftadır eleme potasında
Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor Ramazan iki haftadır eleme potasında
Ramazan Kalyoncu, Survivor 2018 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alıyor. Başarılı performansı ile dikkatleri çeken yarışmacı iki haftadır eleme potasına giriyor. Geçen hafta elenmekten kurtulan yarışmacı bu hafta Survivor macerası sona mı erecek? İşte Survivor Ramazan hakkında merak edilenler...
Magazin 26 Mart 2018 - 22:03

Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşında? Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 Rize doğumlu. Spor salonlarında vücut geliştiren Ramazan Kalyoncu instagram hesabını da ‘baklavalı’ yarı çıplak pozları ile renklendirmiş. Ramazan Kalyoncu aslen Rize Çayeli’nden. Ailesi ile olan bu görüntüsü instagramdaki son paylaşımlarından biri oldu.

Ramazan Kalyoncu’nun geçmişinde futbol, boks, fitness eğitmenliği yer alıyor Pilates, Yoga ve Bokwa dallarıyla da ilgilenen Ramazan Kalyoncu spor salonundan çıkmayan tiplerden.

Ramazan Kalyoncu Best Model Of Turkey yarışmasına da katılmış. Bu yarışmada finale kalan isimlerden olan Ramazan Kalyoncu şansını Idol Of Models yarışmasında da denedi. Ramazan Kalyoncu bu karışmada Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Ramazan Kalyoncu’nun özel hayatına dair pek bir bilgi bulunmuyor. Sevgilisi varsa da bunu gizleyen Ramazan Kalyoncu Survivor adasında Göz6 evinden tanıştığı Ecem Karaağaç ile yakın bir ilişkiye sahip