Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ramo 2. sezon yayın tarihi belli oldu!
Ramo 2. sezon yayın tarihi belli oldu!
Ramo dizisinden beklenen haber geldi. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Ramo'da 2. sezon 18 Eylül Cuma günü başlayacak.
Magazin 9 Eylül 2020 - 20:31

Show Tv’nin beğenilen dizilerinden Ramo yeni sezona hazırlanıyor. Son olarak 2. sezon 3. fragmanını izleyiciyle buluşturan dizinin yayın tarihi de netleşti. Ramo yeni sezona yeni gününde ‘merhaba’ diyecek.

RAMO 18 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

Murat Yıldırım'ın ‘Ramo' karakterine hayat verdiği Ramo’nun yeni sezon afişi de yayınlandı.

RAMO 2. SEZON 3. TANITIMI

Hapishane yılları boyunca küllerinden yeniden doğan Ramo'nun Cihangir'den intikam almak için ince ince işlediği bir planı vardır. Dışarıda onu yeni zorluklar beklese de Ramo kararlıdır: “Hesabı kapatmaya geldim!”.

RAMO SON BÖLÜME YAŞANANLAR

Ramo 11. Bölümünde; Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır.

Son güncelleme: 20:33 - 09.09.2020