Recep İvedik 2 konusu ve oyuncu kadrosu… Recep İvedik 2 nerede çekildi?

Türk sinemasının rekor gişe hasılatı yakalayan filmlerinin başında Recep İvedik'in ikinci macerası televizyonda yayınlanmaya devam ediyor. Peki Recep İvedik nerede çekildi? İşte serinin ilki hakkında merak edilen detaylar…

Recep İvedik 2 konusu ve oyuncu kadrosu… Recep İvedik 2 nerede çekildi?

Recep İvedik serisinin ikinci filmi akşam televizyonda izleyicilerle buluşacak. 2009 yapımı komedi türündeki Recep İvedik 2’de Recep, babaannesine yapmayı söz verdiği görevleri gerçekleştirmeye çalışıyor. Peki Recep İvedik 2 nerede çekildi? İşte oyuncu kadrosu ve konusu…

RECEP İVEDİK OYUNCULARI

Şahan Gökbakar Recep İvedik
Gülşen Özbakan Pakize İvedik
Efe Babacan Hakan İvedik
Çağrı Büyüksayar Ali Kerem
Asiye Dinçsoy Yakuza
Zeynep Çamcı Zeynep
Aysan Sümercan Yoga Hocası
Füsun Öztoprak
Müjde Uzman
Gülşah Şahin
Esin Gündoğdu
Oya Salman
Yıldıray Yıldızoğlu
Meltem İpekçi

Recep İvedik 2 nerede çekildi? İşte Recep İvedik 2 konusu ne, oyuncuları kimler?

RECEP İVEDİK 2 KONUSU

Recep’in tek yakını, kıllı, yaşlı ve zamanını PlayStation oynayarak geçiren babaannesidir. Babaannesi Recep’in yaşadığı sarhoş, aylak ve avare hayatı bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını ister. Recep babaannesinin istekleri için harıl harıl kendisine iş aramaktadır. Recep İvedik her işe gider, gittiği işlerde de ortalığı birbirine katar. Kuzeni Hakan’ın yakın çevresi çok geniş olduğu için sahip olduğu iş yerinde ona yeni bir iş verir. Torpilli Recep, bir yandan işyerinde çeşitli maceralar yaşarken, bir yandan da işi öğrenecektir.

RECEP İVEDİK NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik film serisi birçok farklı mekanda çekimlerini yapmıştır. İlk filmin çekimleri Recep'in yaşadığı mahalle olan Güngören ve Antalya Manavgat'ta Titreyengöl mevkiinde bulunan bir otelde gerçekleştirilmiştir.

Recep İvedik 2 ve 3 filmlerinin çekimleri için İstanbul'da çeşitli mekanlar kullanılmıştır. Recep İvedik 4 filminin çekimlerinin bir bölümü Bağcılar'da İnönü Mahallesi'nde, diğer kısmı ise Maldivler'de yer alan Robinson ve Fun adalarında gerçekleştirilmiştir. Serinin son filminin çekimleri ise İstanbul, Antalya ve Üsküp'te tamamlanmıştır. Filmin Antalya çekimleri Belek beldesindeki beş yıldızlı bir otelde yapılmıştır.