Sözcü Plus Giriş

Recep İvedik 2 nerede çekildi? İşte Recep İvedik 2 oyuncuları ve konusu…

Recep İvedik'in devamı niteliğinde olan 2009 yapımı komedi türündeki Recep İvedik 2 bu akşam televizyonda yayınlanacak. Peki Recep İvedik 2 nerede çekildi? İşte oyuncu kadrosu ve konusu...

Güncellenme: 15:58, 04/03/2019
Recep İvedik 2 nerede çekildi? İşte Recep İvedik 2 oyuncuları ve konusu…

2009 yılında vizyona giren Recep İvedik filmi bu akşam televizyon ekranında olacak. Sinemada başarılı performans sergileyen Recep İvedik 2’nin nerede çekildiği merak ediliyor. Peki Recep İvedik 2 oyuncuları kimleri, konusu ne, nerede çekildi?

RECEP İVEDİK NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik film serisi birçok farklı mekanda çekimlerini yapmıştır. İlk filmin çekimleri Recep'in yaşadığı mahalle olan Güngören ve Antalya Manavgat'ta Titreyengöl mevkiinde bulunan bir otelde gerçekleştirilmiştir.

Recep İvedik 2 ve 3 filmlerinin çekimleri için İstanbul'da çeşitli mekanlar kullanılmıştır. Recep İvedik 4 filminin çekimlerinin bir bölümü Bağcılar'da İnönü Mahallesi'nde, diğer kısmı ise Maldivler'de yer alan Robinson ve Fun adalarında gerçekleştirilmiştir. Serinin son filminin çekimleri ise İstanbul, Antalya ve Üsküp'te tamamlanmıştır. Filmin Antalya çekimleri Belek beldesindeki beş yıldızlı bir otelde yapılmıştır.

RECEP İVEDİK 2 KONUSU

Recep’in tek yakını, kıllı, yaşlı ve zamanını PlayStation oynayarak geçiren babaannesidir. Babaannesi Recep’in yaşadığı sarhoş, aylak ve avare hayatı bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını ister. Recep babaannesinin istekleri için harıl harıl kendisine iş aramaktadır. Recep İvedik her işe gider, gittiği işlerde de ortalığı birbirine katar. Kuzeni Hakan’ın yakın çevresi çok geniş olduğu için sahip olduğu iş yerinde ona yeni bir iş verir. Torpilli Recep, bir yandan işyerinde çeşitli maceralar yaşarken, bir yandan da işi öğrenecektir.

RECEP İVEDİK OYUNCULARI

Şahan Gökbakar Recep İvedik
Gülşen Özbakan Pakize İvedik
Efe Babacan Hakan İvedik
Çağrı Büyüksayar Ali Kerem
Asiye Dinçsoy Yakuza
Zeynep Çamcı Zeynep
Aysan Sümercan Yoga Hocası
Füsun Öztoprak
Müjde Uzman
Gülşah Şahin
Esin Gündoğdu
Oya Salman
Yıldıray Yıldızoğlu
Meltem İpekçi