Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Recep İvedik oyuncuları ve konusu: Recep İvedik 5 nerede çekildi?
Recep İvedik oyuncuları ve konusu: Recep İvedik 5 nerede çekildi?
Recep İvedik’in devamı niteliğindeki olan 2017 yapımı komedi türündeki Recep İvedik 5 bu akşam televizyonda yayınlanacak. Peki Recep İvedik 5 nerede çekildi? İşte oyuncu kadrosu ve konusu...
Magazin 1 Kasım 2019 - 15:41

2017 yılında vizyona giren Recep İvedik filmi bu akşam televizyon ekranında olacak. Sinemada başarılı performans sergileyen Recep İvedik 5'nin nerede çekildiği merak ediliyor. Peki Recep İvedik 5 oyuncuları kimleri, konusu ne, nerede çekildi?

RECEP İVEDİK 5'İN KONUSU NE?

Recep İvedik'in mahalleden tanıdığı şoför İsmet ölür. İvedik, taziyeye gittiğinde İsmet'in son görevini üstlenmeye karar verir. Millî sporculardan oluşan ekibi Üsküp'e götürür. Ancak sporcular rahatsızlanınca ülkesi adına yarışmak durumunda kalır.

OYUNCULARI

Recep İvedik 5 filminin başrollerinde Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan, Hüseyin Baycur, Murat Bölücek, Zeynep Demirtaş, Kübra Yıldız, Ümit Özkurt, Murat Yılancı, Sahabettin Karabulut, ve İbrahim Emin Ege yer alıyor.

RECEP İVEDİK 5 NEREDE ÇEKİLDİ?

stanbul, Antalya ve Üsküp'te çekilen filmin yapımcılığını Çamaşırhane Film yapmaktadır.