Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Red Velvet grubu üyesi Joy havai fişeklerden korktu
Red Velvet grubu üyesi Joy havai fişeklerden korktu
2014'te müzik piyasasıyla buluşan Güney Koreli kız grubu Red Velvet üyesi Joy havai fişeklerden korkunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Magazin 13 Mayıs 2019 - 07:33

Dünya çapında milyonlarca hayranı olan Red Velvet grubu bir müzik festivalinde sahne aldı. Performanslarını gerçekleştirdikten sonra bir anda patlamaya başlayan havai fişeklerle birlikte grup üyelerinden Joy çok korkmuş bir şekilde kendisini sahne kenarında bulunan bir masanın altına attı. O anların kamera görüntüleri ise büyük ilgi çekti. Genç şarkıcı olaylar sonrasında yaptığı hareketler için üzgün olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı:

“Üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Geçmişte önümde bir havai fişek patladığını gördükten sonra havai fişeklerden korkuyorum ve beklenmedik bir şeydi. Üstelik kulaklarımın çınladığını duydum ve size veda ettiğimi söylemeden içeri girdim. Üzgünüm… Şimdi iyiyim! İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Her performansta iyi bir iş yapmak istiyorum ve beklenmedik anlara profesyonelce tepki veremediğim zaman kendimden hoşlanmıyorum”

 

Son güncelleme: 07:34 - 13.05.2019
Etiketler