Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı izle: Renk’in foyası ortaya çıkıyor
Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı izle: Renk’in foyası ortaya çıkıyor
Rengarenk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Renk'in oynadığı oyun ortaya çıkıyor.
Magazin 30 Ağustos 2016 - 09:17

Atv’nin cuma günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Rengarenk’in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Aras ve Zerrin hain bir plan hazırlayarak Renk’in foyasını ortaya çıkıyor. Bakalım Can’ın Zeynep zannetiği Renk’e tepkisi ne olacak?

 

Rengarenk 2 Eylül Cuma akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Can yine kızdırdığı Renk’in gitmesine bu kez izin vermez ve onu zorla alıkoyar. Renk her ne kadar direnir görünse de Can’ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir. Bu sırada bir mafya babası, Can ve Renk’in evine, vurulan has adamını ameliyat ettirmek üzere getirtir. Bu beklenmedik macera Renk ve Can arasındaki yakınlaşmanın artmasına sebep olacaktır. Ailesinden gizli Pars’la buluşan Derin, hayatının en güzel gecesini geçirir. Fakat Pars için durum hiç de öyle değildir. Derin’in kendisini Pars’la görüşebilmek için kullandığını anlayan Yiğit ise perişan durumdadır. Öte yandan Sedef de Pars’ın yaptığı korkunç şakanın etkisiyle kırgın, öfkeli ve Pars’tan intikam alma peşindedir. Neşe’ye verdiği öpücüğün karşılığında hiç beklemediği bir tepki, daha doğrusu tepkisizlik gören Ege ise kendini kötü hissetmektedir. Neşe’yle konuşabilmek üzere sete gider ve yaşanan olaylar sonucunda kendini birden oyunculuk yaparken bulur. Öte yandan Aras Renk’in bir veterinerle ilişkisi olduğunu, üstelik kendisini bu adama Zeynep öğretmen olarak tanıttığını öğrenir. Renk’i kendisine çekebilmek için Zerrin’in de yardımıyla Renk’in hayatının göbeğine yerleşir. Ancak Aras’ın kendisine kalmasını isteyen Saadet bu gidişten hiç memnun değildir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.