Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Renkli Sayfalar’a canlı yayında gelen yorum sunucu ve konuğu şoke etti
Renkli Sayfalar’a canlı yayında gelen yorum sunucu ve konuğu şoke etti
Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu Renkli Sayfalar programına gelen yorum şaşırttı.
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Nisan 2016 - 13:02

Kanal D’nin magazin programı ‘Renkli Sayfalar’ın bugünkü konukları; Pakize Suda, Aylin Coşkun ve Nur Bozar… Magazin gündeminden başlıkları konuşan ve ağırladıkları konukların yaşantısına göz atan programın canlı yayınlanan bölümünde bugün, bir izleyiciden gelen yorum, sunucuları da konuğu da şaşırttı.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu Renkli Sayfalar programının bugünkü ilk konuğu Pakize Suda oldu. Sohbet normal seyrinde ilerlerken gelen bir izleyici mesajı stüdyoda şok etkisi yarattı.

Bir kadın izleyicinin gönderdiği “12 günlük sevgilim beni kardeşimle aldatıyor. Mesajlaşıp yüzsüz gibi ‘Yok öyle bir şey’ diyor. Barışmak istiyor ama barışmıyorum” mesajı okununca Suda ve sunucular neye uğradığını şaşırdı.

“NUR BOZAR: KİMSEYLE GÖRÜŞMÜYORUM”

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla tanınan Nur Bozae, yarışmadan ayrılalı 2 sene oldu. Sonrasında evlendi ve geçtiğimiz aylarda da doğum yaparak, kızı kumsalı dünyaya getirdi. Diğer yarışmacıların aksine ekranlardan uzak duran Bozar, ‘yarışmadan ayrıldıktan sonra bana gelen en güzel teklifi değerlendirdim. Eşimden gelen teklifi kabul ettim’ diyor.

Bu camianın çok çeşitli olduğunu söyleyen Bozar, “bazı yerleri hiç bana göre değil. Ben bana yakın olan kısmında yandan yandan yürümeye çalışıyorum. Yarışmadan kimseyle görüşmüyorum. Güzel bir tecrübeydi ama orada kalsın. Benim önümde bambaşka bir yol var artık. Geçmişi geçmişte bıraktım. ‘Anne olmak’ insana bambaşka bir görüş yüklüyor. İnsanlara sevgisiz bakmıyorum. Beni kıran insanlara bile ‘merhaba’ der geçerim artık” diyor.

Son güncelleme: 13:04 - 25.04.2016