Sözcü Plus Giriş

Reynmen’den Buse Varol’a gönderme…

Youtube üzerinden paylaştığı videolar ile şöhretin kapısını aralayan Reynmen, kısa bir süre önce hesabından paylaştığı Ela adlı videosuyla 80 milyonu aşan bir izlenme oranına ulaşmıştı.

Güncellenme: 11:24, 03/08/2019
Reynmen’den Buse Varol’a gönderme…

Reynmen’in kısa süre içerisinde böylesine yüksek izlenme oranını eleştiren bazı ünlü isimler, Reynmen ile polemiğe girmiş ve bu süreçte son derece sert açıklamalar yapılmıştı.

BUSE VAROL’A GÖNDERME

Oyuncu Buse Varol “Mesela Reynmen konser yaptığında 22 milyon kişi mi gelecek? Bunun için 22 milyon kişilik alan olması, ona göre de bir kitlesi olması lazım” şeklinde bir açıklamada bulunmuş. Ve o dönem yaşanan Reynmen ve sahte tıklanmalar polemiğine dahil olmuştu. Geride bıraktığımız gün takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Youtuber Reynmen, bir takipçisinin yönelttiği; ‘Ünlülerin sana yaptığı en saçma bulduğun yorum’ şeklindeki soruya Buse Varol’un yaptığı yorum üzerinden bir göndermede bulunarak; “Ünlü mü bilmiyorum ama ‘Nası yani şimdi 22 milyon mu gelecek konsere’ ifadeleriyle yanıt verdi.

İlginizi ÇekebilirHadise'den Reynmen paylaşımı: Alsam mı bi dal dudaklarından?Hadise'den Reynmen paylaşımı: Alsam mı bi dal dudaklarından?
Yayınlanma Tarihi:10:55,