Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Reyting rekorları kırmıştı! Kırgın Çiçekler final yapıyor!
Reyting rekorları kırmıştı! Kırgın Çiçekler final yapıyor!
ATV'nin iddialı dizisi Kırgın Çiçekler dizisinin 113 bölümde final yapacağı iddia edildi. Beş yetim kızın yaşam öyküsünü anlatan dizi izleyicilere sık sık duygusal anlar yaşatıyor. İzleyiciler tarafından Kırgın Çiçekler neden bitiyor? sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 18:17

Kırgın Çiçekler neden final yapıyor? Başrollerinde Hazar Motan, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker ve Gökçe Akyıldız gibi genç yeteneklerden oluşan dizi reyting rekorları kırmış ve uzun süre zirvede kalmıştı. Kırgın Çiçekler dizisinin 113. bölümde final yapacağı iddia edildi. Dizinin neden sona ereceğine dair açıklama yapılmadı. Öte yandan yakın zamanda bir erkek bebek dünyaya getirecek Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Akyıldız, ay sonu itibariyle diziye veda edecek.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Nazan'la yüzleşir. Defne, Yavuz'un babaları olduğunu öğrenir. Nazan, Yavuz'un gerçek yüzünü bildiği için korku içindedir. Bütün karşı çıkmalarına rağmen Yavuz evlerine yerleşir. Evi satılmak üzere olan Kader zor durumdadır. Yavuz yardım edeceğini söyleyince adamın iyi niyetli olduğuna inanır. Olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği bir noktaya sürüklenince herkes büyük şok yaşar.