Sözcü Plus Giriş

Reyting sonuçları 21 Şubat: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm zirvede!

Televizyon ekranlarında dün gecenin en çok izlenenleri belli oldu. İlk sırada yeni bölümüyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerleşti, ikinci sırada ise dram konulu Anne dizisi vardı.

null
Güncellenme: 12:51, 22/02/2017
Reyting sonuçları 21 Şubat: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm zirvede!

Geçtiğimiz sezondan beri izleyici ekran başına toplayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz birinci sırada yer alırken onu, Star TV’nin bu sezon başlayan dram dizisi Anne takip etti. Günlerdir reyting listesinde zirvede yer alan Survivor ise üçüncü oldu.

Reyting raporlarına göre Müge Anlı ile Tatlı Sert dördüncü olurken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz özeti beşinci sırada yer aldı. Altıncı sırada Show Ana Haber, yedinci sırada Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, sekizinci sırada Atv Ana Haber, dokuzuncu sırada Anne dizisinin özeti ve onuncu sırada Hayat Şarkısı yer aldı.

21 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI

SIRABAŞLIKKANAL ADI
1ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZATV
2ANNESTAR TV
3SURVIVORTV8
4MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
5ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET)ATV
6SHOW ANA HABERSHOW TV
7FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX TV
8ATV ANA HABERATV
9ANNE (OZET)STAR TV
10HAYAT SARKISIKANAL D
11AHMET HAKAN’LA KANAL D HABERKANAL D
12ESRA EROL’DAATV
13ZUHAL TOPAL’LASTAR TV
14EVLENECEKSEN GELSHOW TV
15HAVA DURUMUATV
16SURVIVOR OZETTV8
17BIR GARIP ASKKANAL 7
18BENI AFFETSTAR TV
19SICAK GELISMEKANAL D
20HAYAT SARKISI (OZET)KANAL D

 

İlginizi ÇekebilirEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm izle: Alparslan'ı Hızır'la karşı karşıya getiren olay!Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm izle: Alparslan'ı Hızır'la karşı karşıya getiren olay!

 

İlginizi Çekebilirİçerde 23. bölüm ön gösterim izle: Handan'ı alt etme hamlesiİçerde 23. bölüm ön gösterim izle: Handan'ı alt etme hamlesiİlginizi ÇekebilirKara Sevda 57. bölüm 2. fragmanı izle: Zeynep çok zor durumdaKara Sevda 57. bölüm 2. fragmanı izle: Zeynep çok zor durumda
Yayınlanma Tarihi:12:49,