Reyyan aklı ve kalbi arasında… Hercai 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hercai 11. Son bölüm izle)

Hercai 11. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 11. bölümde; Miran, Reyyan’I kaçırıyor. Deliye dönen Azat, Aslanbeyler’in konağını basıp Gönül’ü kaçırıyor. Azat, Reyyan gelmeden Gönül’ü bırakmayacağını söylüyor. Sultan, Azize’den hesap soruyor. Nasuh, Reyyan’ın bulunup öldürülmesini emrediyor. Bu sırada Miran zorla götürdüğü Reyyan’dan ona ikinci bir şans vermesini istiyor. Reyyan kalbi ile beyni arasında sıkışıp kalıyor. Peki Hercai 11. bölümde başka neler yaşandı? Hercai 12. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...

Reyyan aklı ve kalbi arasında… Hercai 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hercai 11. Son bölüm izle)

HERCAİ 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hercai dizisi ATV'de bu akşam 11. Bölümü ile ekrana geldi. Hercai son bölümde; Miran'ın Reyyan'I kaçırması Şadoğulları ve Aslanbeyler'I karşı karşıya getiriyor. Azat, Gönül'ü kaçırıp Azize'ye kafa tutuyor. Nasuh, Reyyan'ın bulunup öldürülmesini istiyor. Hazar ise kızı bulmak için durmak nedir bilmiyor. Azat, öfke içinde Miran'dan intikam almak isterken, Miran, Reyyan'ın gönlünü yeniden kazanmak istiyor. Hercai 12. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Hercai 11. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

Reyyan’ın ölüm fermanı veriliyor! Hercai 12. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Hercai 11. son bölüm izle

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 11. SON BÖLÜM ÖZETİ…

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Miran, Reyyan'I kaçırıyor. Reyyan, Miran'a karşı koymak istese de Miran onu dinlemiyor. Hatta konaktan Miran'ın seslerini duyanlar telaşla dışarı çıkıyor. Miran okun yaydan çıktığını söyleyerek atı ile Reyyan'I götürüyor. Azat telaş içinde Reyyan'ın arkasından bağırıyor. Evdeki herkes Miran'ın kayboluşunu duyuyor. Şadoğulları harekete geçiyor. Ancak Miran bu durumu da hesaba katıp Şadoğulları'nın araçlarının önünü kesiyor. Cihan, artık Reyyan'ın peşinden gitmek istemiyor. Hazar ile Cihan'ın arası açılıyor. Nasuh, Cihan'a hak verse de Hazar'I yalnız bırakmak istemiyor. Azat evde öfke içinde etrafa bağırırken Yaren'in hesap soruşu ile onun da boğazına sarılıyor. Handan, ‘evlatlarımı birbirne düşürdünüz' diyerek Zehra'ya bağırıyor. Azat öfke içinde silahına sarılıyor ve konaktan çıkıyor. Yaren, ‘bırak gitsin' deyince Handan kızına tokat atarak ‘sen ne biçim insansın' diyor. Hazar, Fırat'I buluyor ve onu döverek telefonunu elinden alıyor. Hazar, Miran'I arayıp Fırat'I öldüreceğini söylüyor. Reyyan babasından onu kurtarmasını ve elini kana bulamamasını istiyor. Miran çok uzaklara gideceklerini söyleyerek telefonunu kapatıyor. Reyyan, babasının Firat'I ölldürebileceğinden endişe ederken Miran Hazar'ın bunu yapamayacağını söylüyor. Reyyan da babasının adam öldüremeyeceğini biliyorsa nasıl onun anne babasını öldürdüğüne inanmasını sorguluyor.

AZAT GÖNÜL'Ü KAÇIRIYOR

Azat, Aslanbeyler'in konağını basıyor. Gönül hemen Azat'ın yanına gidip gerçeği öğrenmek istiyor. Azize hemen adamlarını çağırıp, Azat'I kovuyor. Azat, silahının tetiğini çekip Gönül'ün kafasına dayıyor. Sultan ve Elif çok telaşlanıyor ve Azize adamlarını geri çekmek zorunda kalıyor. Azat, Gönül ile dışarı çıkıyor. Azize'nin adamları silahlarını bırakmak zorunda kalıyor. Azat, Gönül'ü arabaya bindiriyor ve Reyan dönene kadar Gönül'ü bırakmayacağını söylüyor. Sultan, Azize'den hesap soruyor. Azize canı pahasına torununu getireceğini anlatıyor.

“REYYAN'I ÖLDÜRÜN”

Nasuh Reyyan'ın vurulması emri veriyor. Hatta Reyyan'ın ölümünün Aslanbeyler'den bilineceğini söylüyor. Hazar bu sırada jandarmaya gidip şikayet ediyor. Ama Reyyan'I aramaktan da vazgeçmiyor. Bu sırada Fırat eve geliyor ve Miran'ın Reyyan'I kaçırdığıı doğruluyor. Miran telefonunu kapadığı için Fırat ona ulaşıp Gönül'ğn kaçırıldığını söyleyemiyor.