Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rita Ora Türkiye’ye geliyor
Rita Ora Türkiye’ye geliyor
Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, 23 Haziran 2018'de Türkiye'de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.
Magazin 6 Haziran 2018 - 17:39

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve oyuncu Rita Ora, 23 Haziran'da Türkiye'de konser verecek. Seksi yıldız, Belek'in en gözde otellerinden birinde sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

depophotos_15710264Ses rengi ile müzikseverlerin beğenisini kazanan Ora, son olarak tüm dünyada satış rekorları kıran ‘Grinin Elli Tonu' kitabının sinema uyarlamasında oyunculuğuyla da göz doldurmuştu.

28 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve oyuncu Ora, ilkve tek albümü olan Ora'yı 2012 yılında çıkarmış ve büyük bir başarı yakalamıştı. Aynı yıl, Biritanya'da 1 numaraya yükselen yıldız, MOBO Ödülleri'nde ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı', Urban Müzik Ödülleri'nde ‘En İyi Uluslararası Sanatçı' ve ertesi yıl da Glamour Yılın Kadını Ödülleri'nde İngiltere'de Solo Sanatçı seçilmişti.

depophotos_15839865Hızlı ve Öfkeli serisinin 6 numaralı filminde de konuk oyuncu olarak boy gösteren Rita Ora'ya şöhreti kazandıransa 2007 yılında Craig David ile birlikte seslendirdiği Awkward şarkısının klibi olmuştu.