Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rita Ora yumurtalarını dondurduğunu açıkladı
Rita Ora yumurtalarını dondurduğunu açıkladı
Şarkıcı Rita Ora, katıldığı bir programda yumurtalarını dondurduğunu açıkladı.
Magazin 22 Kasım 2017 - 10:53

Birbirinden çılgın ve cesaret gerektiren kıyafetlerle muhabirlerin karşısına çıkan ve bu tercihleriyle risk almayı seven bir görüntü çizen şarkıcı Rita Ora, söz konusu aile olunca böyle bir riski alamayacağını gösterdi. Hemen her zaman büyük bir aile sahibi olmak istediğini söyleyen 26 yaşındaki Rita Ora konuk olduğu bir programda dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

“SADECE GÜVENDE OLMAK İSTEDİM”
Yakında 27 yaşında olacağını söyleyen Ora, yirmili yaşlarının başında gittiği bir doktor kontrolü sırasında böyle bir karar verdiğini söyledi. Kendisini hastalık hastası olarak tanımlayan şarkıcı. Sağlıklı bir birey olmasına ve yaşının da henüz genç olmasına rağmen neden 20’li yaşlarının başında böyle bir karar verdiğine dair soruya: “İnsanların bunu duyunca, ‘Vay be, çok genç bir yaşta bu kararı almış’ diyeceklerini biliyorum. Sadece güvende olmak istedim. Belki de bu benim deli olduğum anlamına geliyor” yanıtını verdi.

Son güncelleme: 11:24 - 22.11.2017