Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Robbie Williams: Corona virüsü belirtileri gösterdim
Robbie Williams: Corona virüsü belirtileri gösterdim
Şarkıcı Robbie Williams, üç hafta karısından ve çocuklarından ayrı olarak izole bir hayat sürdüğünü ve bu süre zarfında corona virüsü belirtileri gösterdiğini itiraf etti.
Magazin 5 Nisan 2020 - 11:40

46 yaşındaki şarkıcı, ayrı kaldığı süre zarfında kendisini ‘uyuşuk, yorgun ve bitkin’ hissettiğini açıklarken, bunların corona virüsü belirtileri olabileceğini düşündüğünü söyledi. Robbie eşi ve çocuklarından uzakta bir kiralık evde kaldı. Şarkıcı, üç hafta aradan sonra ailesinin yanına döndü.

The Sun’a konuşan ünlü şarkıcı karantina altında kaldığı süre zarfında zihnini meşgul ederek kendisini kötü düşüncelerden uzak tutmaya çalıştığını söyledi. Üç haftalık süre içerisinde ailesinden uzakta kalmak dışında yiyecek stoğunun bittiğini söyleyen Williams kullanmak zorunda kaldığı ilaçları da çok azaldığı için korku dolu günler yaşadığını ve bu süre zarfında ailesi hakkında da çok endişelendiğini söyledi. Vücudunu uyuşuk ve yorgun hissettiğini söyleyen şarkıcı kendisinin corona virüsüne yakalandığını düşündüğünü söylerken, kısa süre içerisinde bu belirtilerden kurtulmuş olsa da evine dönmeden üç hafta boyunca beklediğini söyledi.

Robbie geçen hafta üç hafta aradan sonra cumartesi günü eşi Ayda ve çocukları ile yeniden bir araya geldi.