Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rober Hatemo: Ağladığımı bilirim
Rober Hatemo: Ağladığımı bilirim
Oyuncu Serhat Tekin’in hazırlayıp sunduğu "Serhat’la Kayıttayız" programına katılan şarkıcı Rober Hatemo çarpıcı açıklamalar yaptı.
Magazin 8 Aralık 2018 - 09:17

İlk ünlü olduğu zamanlar kendi başarısından rahatsız olup, posterinin üzerinde tepinen önemli isimler olduğunu belirten Rober Hatemo, “Bu isimler ile yıllar sonra karşılaşınca merhabalaşıyoruz ve bunları bildiğimi bilmiyorlar. Beni aptal sanıyorlar, ama ben o zamanlar kimlerin arkamdan iş çevirdiğini çok iyi biliyorum' dedi.

Ünlü şarkıcı, bir dönem piyasadan neden çekildiği sorusuna, “İnsanın elinde böyle bir güç varken aptal olması lazım geri çekilmesi için. Bu durum benim elimde olmayan dış etkenlerden dolayı gerçekleşti. O dönem beni bezdirdiler, mutsuz ettiler ve yordular” cevabını verdi.

rober-hatemo-ic

“AĞLADIĞIMI BİLİRİM”

Serhat Tekin'in “Şu an müzik dünyasında sizi en çok ne rahatsız ediyor?” sorusunu, “Artık her şey birbirine karıştı. Kimse artık star olamaz, fenomen olurlar, efsane ise hiç olamayacaklar. Beğeni ya da tıklanma satın alarak anca popüler olursun ama efsanelere uzaktan bakarsın” şeklinde yanıtladı.Playback konser vermek konusunda düşünceleri sorulan şarkıcı, “Hayatımda 3-4 kere playback işe gittim, çok utanıyorum. Playback yaptığım için ağladığımı bilirim. Çok kötü bir şey ama şimdi öyle normalleşti ve insanlar alıştı ki yorum yapamıyorum” şeklinde konuştu.

“YILDIZ BENİM HAYALİMDİ”

Yıldız Tilbe ile olan dostluğu için “Yıldız ile tanışmak benim hayalimdi. Şimdi dostum oldu ve şarkılarını okuyorum. Birbirimize gidip gelir, dertleşiriz. İlk best of Yıldız Tilbe albümünde zaman sorunu yüzünden yer alamadım ama yeni Yıldız Tilbe albümünde olacağım” ifadelerini kullandı.