Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Romantik Kıvanç Tatlıtuğ
Romantik Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti ikinci evlilik yıl dönümlerini romantik bir yemekte kutladılar.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Şubat 2018 - 07:43

20 Şubat 2016 yılında Paris’te düzelenen tören ile dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti önceki akşam Karaköy Mürver Restoran’da başbaşa 2. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Tatlıtuğ’un organize ettiği deniz manzarasına karşı yenen romantik yemekte kadehlerini tokuşturan çiftinin mutlulukları görülmeye değerdi.

“BAŞKA BİR ORGANİZASYON YAPMAYACAĞIZ”

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Başak Benim en büyük şansım” diyerek adeta aşkını haykıran Tatlıtuğ’un yemek sırasında eşine sarılarak öptüğü öğrenildi. Mekan çıkışı mutlulukları gözlerinden okunan çift gazetecilere poz verdiler. Evlilik yıl dönümlerini kutlayan çift gazetecilerin tebriklerini kabul ederken “Yemek yedik başka bir organizasyon yapmayacağız” dediler.

kivanc-ic

BAŞAK’A SAAT BEĞENDİLER

Yemeğe gelmeden önce Nişantaşı’nda Rolex mağazasına çıktıkları öğrenilen Tatlıtuğ, ‘Eşinize saat mi hediye aldınız?’ sorusuna, “Hayır baktık, almadık” dedi.