Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler dizisi, sahte paylaşım mağduru oldu
Ufak Tefek Cinayetler dizisi, sahte paylaşım mağduru oldu
Sosyal medyada sahte hesaplardan yayılan ve kısa sürede ortalığı karıştıran Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yayından kaldırılacağına dair iddialar, dizinin oyuncuları ve yapım şirketi tarafından yalanlandı.
Magazin 22 Ocak 2018 - 13:01

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşcil gibi isimlerin bulunduğu dizinin büyük bir grup tarafından RTÜK’e şikayet edildiği iddia edildi. Sahte bir hesap tarafından ortaya atılan iddialar kısa sürede büyük bir yankı uyandırdı. Pek çok magazin sayfasının haberleştirdiği konuyla ilgili olarak en net açıklama ise dizinin yapımcı şirketi olan Ay Yapım’dan geldi. Firma olarak bu iddiaları ortaya atan hesabın kapatıldığını söyleyen şirket yetkilileri haklarında ortaya atılan iddialarınsa yalan olduğunu söyledi.

YAYINDAN KALDIRILMA İDDİALARINA AÇIKLIK GETİRİLDİ

Sosyal medyada dizi hakkında yapılan çok sayıda yorum ve paylaşımın ardından Ufak Tefek Cinayetler’in yapım şirketinden açıklama geldi. Haklarında yapılan haberlerin ve dizilerinin yayınının durdurulacağına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen yapım şirketinin bu paylaşımını dizinin oyuncularından Bade İşcil sosyal medya hesabından paylaştı.

bade-iscil-ic
Son güncelleme: 07:19 - 23.01.2018