Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rus yıldızlar Antalya’yı coşturdu
Rus yıldızlar Antalya’yı coşturdu
Antalya’da dünyaca ünlü top modelleri podyuma çıkartarak adından söz ettiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez Rus yıldızların dahil olduğu bir etkinliğe imza attı.
Magazin 27 Aralık 2018 - 10:37

Rusya’nın en ünlü şarkıcıları Valery Meladze ve Egor Kreed yaklaşık beş bin konuğa unutamayacakları birer konser verdi. Dosso Dossi Holding CEO'su Hikmet Eraslan'ın ekip arkadaşlarıyla yaptığı dans gösterisiyse etkinliğin sürprizi oldu.

DANS GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Adriana Lima'dan Paris Hilton'a, Miranda Kerr'den Irina Shayk ‘a kadar onlarca top modeli podyumunda yürüten Dosso Dossi Fashion Show'a bu kez Rus şarkıcılar damga vurdu. Expo Center'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show kapsamında 30 ülkeden gelen 5 bin kişi Ruslar'ın en ünlü şarkıcılarının verdiği konserlerde doyasıya eğlendi. Rixos Premium Hotel'de özel olarak kurulan konser alanında hayranlarıyla bir araya gelen Valery Meladze ve Egor Kreed şarkıları kadar sahne şovlarıyla da büyük beğeni kazandı. Etkinliğin en büyük sürprizini ise Hikmet Eraslan yaptı. Dosso Dossi Holding CEO'su Hikmet Eraslan ve ekip arkadaşları sahnede yaptıkları dans gösterisiyle büyük beğeni kazandı.
dosso
İTALYAN SANATÇILAR ANTALYA'DA

Dosso Dossi Fashion Show, bu kez bir sanat etkinliğine de ev sahipliği yaptı. Hikmet Eraslan'ın sahip olduğu İtalyan ressamların eserlerinden oluşan koleksiyonu ve sanat kitabı, Antalyalı sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Hikmet Eraslan’ın, sanata bakışını ve resim sanatının iş hayatına yansımalarını kaleme aldığı ‘Renkli Fikirler’ isimli kitabı ve Türkiye'deki en iddialı ‘İtalyan resim koleksiyonu’ Antalya Expo Center'da sergilendi. Farklı tekniklerle yapılmış orijinal tabloların yer aldığı “İtalyan Sanatçılar Antalya'da” isimli sergide Türk sanatçılar Ahmet Güneştekin ve İsmail Acar'ın tabloları da yer aldı.