Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüya dizisi 9. bölüm fragmanı yayında. Elif’in sırrı ortaya çıkacak mı?
Rüya dizisi 9. bölüm fragmanı yayında. Elif’in sırrı ortaya çıkacak mı?
Show TV'nin sevilen dizisi Rüya'da bu hafta neler olacak? Elif ve Bulut arasında neler olacak? Alaz intikam planlarına devam ediyor mu? Elif intiharın eşiğine mi geliyor? Rüya 9. bölüm tanıtımı yayında mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası ayrıntılarda...
Magazin 12 Eylül 2017 - 08:39

Rüya’da işler karışıyor. Elif, Alaz’ın peşini bırakmayacağını anlıyor. Cihan’ın gayrımeşru bir çocuğu mu var? Rüya dizisi yeni bölümü ne zaman? Rüya Dizisi’nin yayın saati mi değişti? İşte ayrıntılar…

Show TV’nin sevilen dizisi Rüya’nın yayın saati değişti,. Dizi bundan sonra Pazar akşamları ekranda olacak!

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüya’nın 8. Bölümünde; Ruhşan, Bulut'a gizliden yaptırmış olduğu DNA test sonuçlarını verir ve sonuç negatiftir. Cihan İstanbul'dan uzakta teknede dinlenirken karşısına Şahika çıkar. Şahika'nın teknede olduğundan haberiz olan Cihan davetsiz misafiri karşısında şaşkındır. Bulut, Elif'e Ruhşan'ın gizliden yaptırmış olduğu DNA sonucunu açıklar. Elif'in Alaz'a karşı şüpheleri artık tamamen doğrulanmıştır. Alaz'ın Giraylar ailesine karşı olan nefreti artık gün yüzüne çıkmıştır. Gülendam Cemre'den almış olduğu flash diski açar, karşısına çıkan itiraf ile şaşkına döner. Gülendam da Alaz'ın Cihan'ın oğlu olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Gülendam, Giraylar ailesinden para kopartmak için nasıl bir plan yapacaktır? Sefer Vuslat'tan Yıldız'ı ister. Yıldız bu duruma ne diyecektir?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Elif bir ale olabilmek için çabalaması gerektiğini aile ile paylaşıyor. Elif, Alaz’ın peşini bırakmayacağını anlıyor. Alaz Elif’i tehdit ediyor! Cihan’ın gayrımeşru bir oğlu mu var? Elif intiharın eşiğine mi geliyor? İşte tüm bu soruların cevapları Rüya Dizisi’nin yeni bölümünde olacak.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.