Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüya dizisi yeni fragman yayında! Rüya ve Alaz savaşı iyice kızışıyor!
Rüya dizisi yeni fragman yayında! Rüya ve Alaz savaşı iyice kızışıyor!
Show TV'nin sevilen dizisi Rüya'da Alaz ve Elif arasındaki savaş kızışıyor! Ruhşan Cihan'la ilgili ipucu ve ayrıntı peşinde. Elif Bulut'la konuşmak isteyen Yıldız'a tokat atıyor. İşte yeni tanıtım fragmanı ve daha fazlası...
Magazin 5 Eylül 2017 - 08:04

Rüya’nın 7. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Elif'in, Bulut'la konuşmak isteyen Yıldız'a tokat attığı tanıtım heyecanı arttırdı. Yeni tanıtım fragmanında Alaz ve Elif arasındaki savaşın giderek güçlendiği; Cihan'la ilgili sır perdesini aralamak isteyen Ruhşan'ın ipucu bulmaya çalıştığı görülüyor. İşte ayrıntılar…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüya'nın son Bölümünde; Alaz Elif’i, Bulut’u öldürtmekte tehdit eder. Elif, zamana karşı yarışmaktadır. Ya Alaz’ın çirkin teklifini kabul edecek ya da sevdiği adamın öldürülmesini seyredecektir. Zaman ilerlemekte Bulut’un hayatı Elif’in ağzından çıkacak sözlere bağlıdır. Ruhşan Selma’nın, Alaz’ın teyzesi olduğunu öğrenmiştir. Cihan’ın ailesinden sakladığı sır perdesi aralanmaktadır. Bunca senelik eşinin yalan söylemesini içine sindiremeyen Ruhşan, sonunda Bulut’a bulduğu ipuçlarını anlatır. Selami’nin ölümünden şüphelenen Faysal, İnan’ın peşine düşer ve tüm gerçekleri öğrenir. Faysal‘la İnan’ın arasında ipler iyice gerilmiştir. Şahika İpek’ten öğrenmiş olduğu Elif-Bulut evliliği ile sarsılmış ileriye dönük tüm hayalleri yıkılmıştır. Cihan ve Şahika arasında neler yaşanacak? Bulut’un Elif’e yaptığı sürpriz ne olacak? Elif bu sürprizi nasıl karşılayacak? Yıldız, Sefer’in söylediklerine inanacak mı?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Elif'in Alaz pişmanlığı onu Bulut'a karşı zor durumda bırakıyor. Elif'ten Alaz'a; bu yaptıklarının bedelini ödeyeceksin! Aldığım her nefes ciğerime saplanıyor sanki. Alaz, Cihan'ın oğlu mu? İşte bu soruların cevabı veçok daha fazlası Rüya'nın 7. Bölüm Fragmanı'nda.

İŞTE 7. BÖLÜM FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.