Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar berber koltuğunda… Sakallarını kısalttı
Rüzgar Erkoçlar berber koltuğunda… Sakallarını kısalttı
'Öğrenci Kafası: Soygun' filminin kadrosunda yer alan Rüzgar Erkoçlar, gala öncesi imajını düzeltmek adına berbere uğradı.
Magazin 27 Nisan 2018 - 08:19

Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, Tolgar Özaltındere, İlayda Fidanlık, Emel Çetin, Kaan Deringöl, Oben Onur, Merve Akaydın, Mustafa Gültekin, Necmi Aykar, Asuman Çakır, Tulga Serim, Ufuk Kaplan, Faruk Karaçay ve Kahraman Sivri’dan oluşan oyuncu kadrosunun tamamının boy gösterdiği ‘Öğrenci Kafası: Soygun’ filminin gala gecesine; Müge Boz, Cengiz Bozkurt, Furkan Kızılay, Aşkım Kapışmak gibi oyuncuların yanı sıra iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim de katıldı.

ERKOÇLAR: ‘BAKIMLI BİR ERKEĞİM’

Ekip adına konuşan filmin başrol oyuncularından Erkoçlar, “Çok eğlenceli bir film çektik ve bunun izleyiciye geçeceğinden eminiz. Filmdeki dostluklar da gerçek hayata aynen yansıyor” dedi. Rüzgar Erkoçlar, bir berberde sakal tıraşı oldu. Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası erkeklik hormonu tedavisi görerek uzattığı sakallarını kısaltan oyuncu, bakımlı bir erkek olduğunu söyledi. Uzun zaman sonra setlere döndüğü filmin galasında eşi Tuğba Beyazoğlu da ünlü oyuncuyu yalnız bırakmadı.

 

Son güncelleme: 11:36 - 27.04.2018