Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saba Tümer fiziğiyle hodri meydan dedi
Saba Tümer fiziğiyle hodri meydan dedi
Bayan kahkaha olarak bilinen Saba Tümer, programına katılan ünlü izimler ile akşam yemeği yedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Nisan 2016 - 09:01

Aralarında Murat Başoğlu, Cenk Kangöz ve Esra Eron'un bulunduğu akşam yemeği keyifli anlara şahit oldu. Mekan çıkışı magazin basını ile karşılaşan Tümer, muhabirlere de programa katılma teklifinde bulundu.

Foto: Emre Çevik 

‘Oyuna Geldik' programının güzel sunucusu Saba Tümer, sanatçı arkadaşları ile geldiği Arnavutköy'de görüntülendi. Mekan çıkışı keyifli sohbetin gerçekleştiği gecede güzel sunucu gazeteciler “Benim programa gelin sizinle çok keyifli bir iş çıkarırız sizde bana karşılığında dedikodu verirsiniz. Hem buna gıybet denmez bilgi alışverişi denir” diyerek kahkahayı bastı.

Foto: Emre Çevik

BELKİ AYNI MASADAYDIK

Sohbet esnasında sunucunun yanına çiçekçinin gelmesi ile de olanlar oldu. “Bana kimse gül almıyor” diyerek tatlı bir serzenişte bulunan Tümer, 30 yıllık arkadaşım dediği Murat Başoğlu'na da taş attı. Tümer'in sözlerini duyan Başoğlu ise 100 TL vererek hem eşine hem de Tümer'e gül almayı ihmal etmedi. Yaşanan bu hadisenin ardından konu Tümer'in aşk hayatına gelince Tümer yine yaptı yapacağını. “Benim belki sevgilim var ama siz çekemiyorsunuz, belki de aynı masadaydık” demesi herkesi şaşkına çevirdi.

Foto: Emre Çevik 

BU YAZ ÇEŞME'DEYİM

Yaz aylarını yaklaşmasının ardından tatil için Çeşme'yi seçeceğini açıklayan Tümer, “Bu sene de Çeşme'de güneşi hissedeceğim. Benim mayoyla görüntülenme gibi korkum da yok fiziğim gayet yerinde ama o şekilde fotoğraflarımın çıkmasından da hoşlanmıyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik