Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? Sabriye takım arkadaşlarını çıldırttı!
Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? Sabriye takım arkadaşlarını çıldırttı!
Survivor son bölümde Siyah takımdan Elpida Dominik'e veda etmişti. Açlık ile mücadele eden yarışmacılar ödül kazanmak için her şeylerini ortaya koyuyor. Survivor'a sonradan katılan Sabriye'nin sürekli oyun kaybetmesi ve takım arkadaşları ile sık sık kavga etmesi son bölümde yarışmacılar arasında ipleri kopardı.
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Mayıs 2019 - 23:52

Survivor’ın son bölümünde Sabriye’nin takımda çıkarttığı kriz damga vurdu. Takım arkadaşlarının neredeyse tamamıyla kavga eden Sabriye, bu kez Seda’yı çileden çıkarttı. Son zamanlarda ödül oyunlarını sürekli kaybeden Beyaz Takım gergin anlar yaşadı.

Dalaka: Bora, Hikmet ve Seda ihtimalleri bulmaya çalışıyorlar. Emre’nin en güçlü yarışmacı olduğunu düşünmüşler. Bizim ne düşündüğümüzden ona ne?

Spyros: Hikmet, Katerina’nın onun seçmemesinden rahatsız.

Yusuf: Bence artık daha güçlü bir takımız.

Bora: Konseyde biz ufak bombaları attık. Sabriye bir anda biz oyun alamıyoruz karşı tarafla ulaşamıyoruz dedi. Seda’da biz her şeyi konuşuyoruz Sabriye bizim adada yaşamıyor galiba dedi.

Hikmet: Sabriye’nin bir dakikası bir dakikasını tutmuyor. Bağırıyor sürekli. Onunla konuşmuyorum.

Sabriye: Konseyden sonra takımın toplantı yaptığını gördüm ve davet edildim.

Okay: Beni ve Sabriye’yi bir takım olayın içine çekmeye çalışıyorlar. Önümüzdeki hafta dokunulmazlığı kaybedersek kimi yazarız diye zemin hazırlıyorlar.

SABRİYE’NİN SÖZLERİ TAKIM KARIŞTIRDI

 

HİKMET’TEN SABRİYE’YE YÜZDE 90 KAYBEDİYORSUN HALA KONUŞUYORSUN

 

 

ÖDÜL OYUNU YİNE SİYAH TAKIMIN

Murat: Yeni bir ödül oyununa hoşgeldiniz. Ödülünüz sosisli sandviç, soğuk kahve ve cheescake, tiramisu, sütlaç, supangle tatlılarından istediğinizi seçebileceksiniz.

Siyah: 10 Beyaz: 8

Son güncelleme: 07:24 - 02.05.2019