Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Safiye Soyman yaptığı açıklamayla Tarkan’a destek verdi
Safiye Soyman yaptığı açıklamayla Tarkan’a destek verdi
Safiye Soyman, Tarkan'a tam destek verdi.
Magazin 25 Nisan 2016 - 11:29

Türk Sanat Müziğinin sevilen sanatçılarından Safiye Soyman geride bıraktığımız gün Akmerkez'deki giyim ve kozmetik mağazalarını gezerek kısa bir alışveriş turu yaptı. Safiye Hanım, ardından objektiflere poz verdi. Soyman, geçtiğimiz günlerde sanatçı Neco ve Arif Sağ'ın Mega Star Tarkan'ın son çıkardığı “Ahde Vefa” adlı albümü için yaptıkları olumsuz yorumlara ateş püskürdü.

TARKAN’IN ŞEVKİNİ KIRMAYA ÇALIŞIYORLAR

“Türk sanat müziği devlet sanatçısıyım. Tarkan Türkiye'nin yetiştirdiği dünyaca ünlü bir sanatçı olarak gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek adına çok güzel bir albüm hazırlamış ve seslendirdiği parçaları başarılı bir şekilde okumuştur. Ben de çok beğenerek dinliyorum ve başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum.

Ama nedense Neco ve Arif Sağ yaptıkları olumsuz eleştiriler ile Tarkan'ın şevkini kırmaya çalışarak üzüyorlar. İki değerli sanatçı olan Neco ve Arif Sağ bence kendi müzik dallarında çıkan albümleri eleştirsinler, benim gibi sanat müziğindeki kıymetli isimler de Tarkan ya da başka sanatçılar bu tür albümler çıkardıklarında yorumlarını yapsınlar. Yani herkes kendi branşında yorum yapsın” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 11:32 - 25.04.2016