Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar, Alman komedyen Jan Böhmermann’ı suçlu buldu
Şahan Gökbakar, Alman komedyen Jan Böhmermann’ı suçlu buldu
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ti'ye alan şiiriyle gündeme gelen Alman komedyeni suçlu buldu.
Magazin 19 Nisan 2016 - 09:36

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yazdığı şiirle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ti’ye alan Alman komedyen Jan Böhmermann hakkında “Yaptığı uzayda bile suç” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanının haklı olduğunu savunan Gökbakar, sosyal medya hesabından Böhmermann’ın fotoğrafını paylaşarak;

“Merak ettim izledim. Ne demiş bu Jan Boehmermann adlı Alman şovmen Türkiye ve Cumburbaşkanı Erdoğan hakkında diye… Açık söyleyeyim birazcık da ‘dalga geçmiştir kendince, büyütülecek bir şey yoktur’ modundaydım izlemeden evvel… ANCAAAAK!! İzlediğim ilk andan itibaren gördüğüm şey TÜRK BAYRAĞININ önüne geçip ülkeme ve ülkemin Cumhurbaşkanına çok ağır küfür eden, aşağılama, hakaret ve nefret suçu işleyen haysiyetsiz ahlaksız bir insanın zırvalıkları. Tayyip Bey yerden göğe kadar haklıdır bu konuda. Merkel de doğru karar vermiştir. Şovmen demeye bin şahit gereken, bu zavallı Alman genci tabii ki yargılanmalı ve bu ırkçı söylemlerinin ve işlediği nefret suçunun bedelini ödemeli… Çünkü bu şeref yoksunu dingilin yaptığı dünyada değil uzayda da suçtur” notunu düştü.

Son güncelleme: 09:41 - 19.04.2016