Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar eşinin saçını boyadı
Şahan Gökbakar eşinin saçını boyadı
Karantina sürecinde mutfak hünerlerini sergileyen Şahan Gökbakar, kısa bir süre önce bahçe işlerine girişmişti. Evde kaldığı süre boyunca farklı konulardaki yeteneklerini gözler önüne seren oyuncu, bu defa da eşinin saçlarını boyadı.
Magazin 15 Haziran 2020 - 11:01

Yaptığı ekmekleri büyük bir gururla sergileyen ve karantina dönemini son derece verimli bir şekilde geçiren Şahan Gökbakar, normalleşme süreci başlamış olmasına rağmen gündelik hayata dahil olmak için acele etmiyor. Eşi ve çocuklarıyla birlikte bu süreci evinde geçiren ve takipçilerine de bunu öneren Şahan Gökbakar, bu defa da eşinin saçlarını boyadı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf üzerinden eşi Selin’in yeni görüntüsünü takipçileriyle paylaşan Gökbakar altına da şunları yazdı:

“Evde 90. Gün şerefine, karıcığıma yeni tarz yaptık. Bir kadına her saç yakışır mı kardesim? Eveeeet hanımlar, yıpranan saçlarınızı kökten uca canlandırmak için işte size hayat kurtaran 3 tavsiye, yarım çay bardağı zerdeçal ile…. diye devam edermişim”