Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar gönül verdiği Galatasaray’ı böyle eleştirdi
Şahan Gökbakar gönül verdiği Galatasaray’ı böyle eleştirdi
Şahan Gökbakar, gönül verdiği takım olan Galatasaray'ın kötü gidişini yorumladı.
Erdinç YAPAN
Magazin 5 Nisan 2016 - 07:55

Galatasaray taraftarlığını her fırsatta yaptığı paylaşımlarla dile getiren Şahan Gökbakar, ortaya koyduğu tablolarla gönül verdiği takımın son durumunu gözler önüne sermiş. Adnan Polat’ın dönemiyle şimdiki sezonu karşılaştıran Gökbakar, her ne kadar sıralamadaki durum aynı görünse de aslında Galatasaray’ın en kötü dönemini yaşadığının altını çizmiş. İşte Şahan Gökbakar’ın o tespiti:


Üst tablo 2010-11 Adnan Polat yönetimi, alt tablo 2015-16 Dursun Özbek yönetimi… İki tabloda da takım 8. ! Bir fark var sadece. Adnan başkan yönetimi zamanında sportif başarı yoktu ama kulüp için maddi anlamda inanılmaz şeyler yapılmış ve bugun bir değer haline getirilen birçok yerin (Riva vs.) temelleri atılmıştı. Şimdi ise kulüp maddi yönden UEFA’dan ceza almış durumda.. E peki o zaman yerden yere vuranlar Adnan Başkanı, şimdi neden oynuyorlar şaşkını? Galatasaray tarihinin en kötü dönemini yaşıyor… Üzücü.. Hemde çok…