Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar nasıl kilo verdiğini anlattı
Şahan Gökbakar nasıl kilo verdiğini anlattı
Oyuncu Şahan Gökbakar'ın son zamanlarda yaşadığı değişim takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı, Gökbakar sonunda açıklama yapmak zorunda kaldı.
Magazin 26 Nisan 2019 - 07:37

Kasım ayında vizyona girecek yeni filmi Recep İvedik 6 için gün sayan Şahan Gökbakar bu süre zarfında verdiği kilolarla dikkat çekti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımların altına gelen çok kilo verdiğine dair yorumları şimdiye kadar görmezlikten gelen Gökbakar, sonunda kendisine bu konuda yöneltilen sorularla ilgili bir açıklama yapma gereği duydu. İşte 5-6 ay içerisinde 27-28 kilo verdiğini söyleyen Şahan Gökbakar’ın o açıklaması:

“Son donemlerde en cok duydugum sey “zayıflamışsınız” ve beraberinde gelen bircok soru… Kısa bir bilgilendirme yapayım. Her hangi bir operasyon geçirmedim mide ile ilgili, tamamen yeme içme değişikliği yaptım… Geçen Kasım ayı itibariyle Ketojenik beslenme uyguladım… Nedir Ketojenik beslenme internetten araştırırsınız.. Toplamda 27-28 kilo verdim 5-6 ay gibi bir sürede. Fazla kasmadan devam edip biraz daha vereceğim… Azim, kararlılık ve irade dilerim tüm kilo vermek isteyenlere…”