Sözcü Plus Giriş

Şahan Gökbakar’dan ‘gönderme’li paylaşım

Şahan Gökbakar, Instagram'dan'dan yaptığı paylaşımda‘Recep İvedik 5’le bu yıl Türk filmlerine giden seyirci sayısının yüzde 30’una tek başına sahip olduğunu duyurdu. Gökbakar, ‘Goygoyculara en büyük cevabı verdiniz’ diyerek rakiplerine de gözdağı verdi.

null
Güncellenme: 11:12, 15/11/2017
Şahan Gökbakar’dan ‘gönderme’li paylaşım

Komedi dünyasının iki başarılı ismi Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’ın rekabeti iyice kızışacak gibi görünüyor. Her ikisi komedyende son filmleri için yaptıkları reklam çalışmalarında yoğun bir döneme girdi. Gökbakar, önceki gün yaptığı paylaşımla bu konuda zirvede olduğunu belirtti. ‘Recep İvedik 5’ filmiyle gişede rekor kıran Gökbakar, Türk sinemasının en çok izlenen yapımına imza atmaktan dolayı duyduğu mutluluğu instagram’da bir kez daha gözler önüne serdi..

YENİ FİLM REKABETİ KIZIŞIYOR!

Bu yıl 118 Türk filminin vizyona girdiğini belirten komedyen, 25 milyonun üzerinde kesilen biletin yaklaşık 7 buçuk milyonunun Recep İvedik 5’e ait olduğunu işaret etti. ‘Recep İvedik’ ile Türk sinemasının tek başına yüzde 30’nu elinde bulundurduğunu dile getiren Gökbakar, Yılmaz’a da manidar bir gönderme yaptı. “Bükemediği bileği öpmek yerine gömmeye çalışanlar ve goygoycularına en büyük cevabı verdiniz” diyen Gökbakar’ın bu sözleri yeni bir polemiğin fitilini ateşleyecek…

Yeni filmi ‘Kayhan’ı 9 Şubat 2018’de sinemaseverlerle buluşturacak olan Gökbakar’ın ‘Komedide 1 numarayım’ göndermesinin üzerine gözler Cem Yılmaz’a çevrildi..

KAYHAN 9SUBAT2018

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)’in paylaştığı bir gönderi ()