Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan’dan harika insan olmanın üç şifresi
Şahan’dan harika insan olmanın üç şifresi
Oyuncu Şahan Gökbakar geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabı üzerinden Recep İvedik 6 filminin afişini takipçileriyle paylaştı ve onların sorularını yanıtladı.
Magazin 14 Ocak 2019 - 07:54

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin nabzını tutan Şahan Gökbakar, geride bıraktığımız gün instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Kısa sürede yüzlerce soru alan Şahan Gökbakar bunların arasından seçtiklerine samimiyetle yanıt verdi. Cevaplarında kendisine has esprili üslubundan ödün vermeyen Gökbakar, yakın dostu Engin Altan Düzyatan için ‘Biraderim olur’ yanıtını verirken yeni filminin afişini de paylaştı. Gökbakar ayrıca bir takipçisinden gelen soru üzerine bir kez daha sinema salonları ile yapımcılar arasında yaşanan krize değinme fırsatı buldu. İşte Şahan Gökbakar’a yöneltilen sorular ve oyuncunun verdiği yanıtlar:

sahan-1
sahan-2
sahan-3
sahan-4
sahan-5
sahan-6

Son güncelleme: 09:45 - 14.01.2019