Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında ve nereli?
Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında ve nereli?
Son dönemde Müslüm filmi ile gündeme gelen Şahin Kendirci'nin hayatı merak konusu oldu. 18 yaşında olan şarkıcı Şahin Kendirci'nin filmdeki performansı çok konuşuldu. Peki Şahin Kendirci kimdir?
Magazin 10 Ocak 2019 - 15:55

O Ses Çocuklar’ yarışmasında şampiyon olarak tamamlayan Şahin Kendirci Müslüm filmi ile ününe ün kattı. Müslüm filminde ‘Adana’ya gidelim’ türküsü ile göz doldurdu. İşte Şahin Kendirci’nin hayatı…

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

Aslen Şanlıurfalı olan Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi olan Kendirci ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılmasının ardından popülerlik kazandı. Bu yarışmanın ardından 2014’de ‘O Ses Çocuklar’ yarışmasına da katılmış ve yarışmayı kazanarak adından uzun süre söz ettirmiştir.

Yarışmanın ardından Burak Aksak’ın yazıp yönettiği ‘Bana Masal Anlatma’ filminde ‘Tamirci Çırağı’ rolü ile sinema dünyasına adım atan Kendirci filmde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol almıştır.

26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek olan ve başrollerinde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor’un olduğu Müslüm’ filmide Müslüm Gürses’in küçüklüğünü canlandıran Şahin Kendirci, bu gelişmenin ardından basına konu olmaya devam etti.