Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahin Tepesi 3. yeni bölümden 4 fragman yayınlandı! Deniz’e tokat!
Şahin Tepesi 3. yeni bölüm 2. fragman bugün yayında. Yeni fragmanda; Tuna kardeşi ile dertleşiyor ve Demir’den söz ederek ‘sen seni sevmeyen bir adamla birlikte olur muydun’ diyor. Babası Deniz’i sorguya çekiyor, Tuna kızına güvenmediği için tedirgin oluyor. Cem, Mete ile yumruk yumruğa kavga ediyor. İşte Şahin Tepesi 3.yeni bölüm 2. fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Aralık 2018 - 21:32

ŞAHİN TEPESİ 3. YENİ BÖLÜM 3. FRAGMANI

ŞAHİN TEPESİ 3. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


ŞAHİN TEPESİ 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. BÖLÜM ÖZETİ…

Melek, Tuna'nın teklifini kabul etmiyor. Tuna şirketi borçları ile Melek'i vurmayı planlıyor ve avukattan yardım istiyor. Melek ise çocukları ile İzmir'e gidip evini boşaltıyor. Eşyalarını satıyor. O sırada Avukat Erkan Melek'i arıyor. Markanın borç yükü altında olduğunu söylüyor ve ödeme planı ile ilgili Tuna'nın bir şey istediğini söylüyor. Melek İstanbul'da bu konuyu yüz yzüe konuşmak istiyor. Cem annesiyle satışa yanaşmadığı için tartışıyor. Kız arkadaşı ise Cem'in bu kararına kızıyor. ‘Önce kendini sonra da beni kurtar' diyor.

CEM AYÇA'NIN AĞABEYİNİ BIÇAKLIYOR

Cem, Deniz'in bilekliği bozdurmaya gidiyor. Kuyucunun oyununa gelip çok düşük fiyata satıyor. Bir de sevgilisine hediye alıyor. Sonra da Ayça'nın yanına gidiyor. Cem ve Ayça öpüşürken ağabeyi görüyor ve önce Ayça'yı dövüyor sonra da Cem'e saldırıyor. Cem kendini tutamıyor ve Ayça'nın ağabeyi ile kavga ediyor. Ağabey bıçak çekiyor. Cem kavga sırasında kendini kaybediyor ve Ayça'nın ağabeyini bıçaklıyor. Sonra da oradan koşarak uzaklaşıyor. Cem eve gelip ‘gidiyor muyuz' diyor. Melek şaşırsa da oğlu geldiği için sorgulamayı yarıda kesip hemen yola koyuluyor.

ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜM İZLE

TUNA DENİZ'İ DİZGİNLEMEYE ÇALIŞIYOR

Deniz amcası ile yaşadığı olayı unutamıyor. Annesi onun bu kötü halinin farkında. Tuna kızının normal davranmasını istiyor. Ayrıca Cem konusunda da kızını uyarıyor. Onlarla konuşmaması ve amcasının ölümünü unutması için kızını hırpalıyor.

Teyzesi de Deniz'in çok yıprandığının farkında. Hatta bu durumu Demir'e anlatıyor. O sırada Deniz evdeki çalışanlardan birinin düşmesiyle cinayet gecesini hatırlıyor. Kendini kaybediyor. Annesine ‘dokunma' diye bağırıyor. Demir kızına sarılıp onu sakinleştiriyor. Tuna herkes gidince kızı ile konuşup eğer düzelmezse onu yurt dışına göndereceğini söylüyor. Tuna kızını terapiste gitmesini bile istemiyor. Ama Deniz bu fikre yanaşmıyor. Deniz düzeleceğine söz veriyor. Mete de Deniz'in yaptıklarını ailesinden öğreniyor. Mete, Deniz'in yanına gidiyor ama Tuna da kızı ile beraber. Mete'nin cama attığı taşı duyuyor ve dışarı bakıyor. Tam Tuna onu görecekken kaçıyor.

MELEK VE ÇOCUKLARI İSTANBUL'DA

Melek çocukları geliyor ve kapıda onu tuna karşılıyor. Tuna alaylı tavırları ile onlar aşağılamaya çalışıyor. Melek de altta kalmıyor. Verda karşılama yüzünden annesine kızıyor. Cem hızlıca odaya çekiliyor. Ayça arayıp ağabeyinin durumunun kötü olduğunu anlatıyor. Bilinci kapalı olduğu için de Cem'in adını vermiyor. Aslında bu ağabeyi ile Ayça'nın bir oyunu. Ayça ağabeyinin zoru ile Cem'i kandırıyor.

MELEK BABASININ MİRASINDAN VAZGEÇMİYOR

Melek avukatla konuşuyor. Şebi Verda'nın borcunu ödeyemeyeceğini söylüyor. Avukat ödeme planını çıkarıyor ama Melek bunun ölüm fermanı olduğunu söylüyor. Eğer borcu ödeyemezse Tuna icra ile Melek'ten şirketi alabilir. Melek markayı baştan yaratmayı planlıyor ve babasının emanetini reddetmek istemiyor. Avukat da ona yardımcı olmak istiyor. Çünkü Avukat Erken, Melek'ten çok etkileniyor.

Son güncelleme: 09:08 - 07.12.2018