Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahin Tepesi dizisine damga vuran sahne: ‘Elinde uygunsuz görüntülerim var!’
Şahin Tepesi dizisine damga vuran sahne: ‘Elinde uygunsuz görüntülerim var!’
Şahin Tepesi 3. bölümü final sahnesi ile heyecanı doruklara taşıdı. Deniz, Cem'den yardım isteyerek Mete'nin elinde uygunsuz görüntüleri olduğunu söylüyor. Cem onun için Mete ile dövüşüyor ama çabası nafile. İşte dün akşam yayınlanan Şahin Tepesi dizisinden çok özel 3 sahne...
Magazin 8 Aralık 2018 - 11:12

Dün akşam yayınlanan dizide en çok sevilen 3 sahne oldu. Bu sahneler; Efe ile Verda’nın yakınlaşması, Melek’in Demir’in ona yardım eden kişi olduğunu acımasızca öğrenmesi ve Tuna’nın cinayeti sakladıkları günün videosunu izlemesi…

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan Saban, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç'un rol aldığı ‘Şahin Tepesi'nin dün akşamki bölümünün final sahnesinde nefesler tutuldu. Mete'nin tehdidi karşısında Cem'den yardım alan Deniz, Cem'le birlikte Mete'ye tuzak kurdu. Cem ve Mete arasındaki düello izleyenleri soluksuz bırakırken Mete'nin bu oyun karşısındaki hamlesi sert oldu. Mete, Tuna ile Deniz'in Mithat'ı göle attığı anın videosunu Tuna'ya gönderdi. Demir ve Ceylan'la birlikteyken bu videoyu izleyen Tuna, hayatının en büyük şokunu yaşadı.

İşte, Tuna'nın Mithat'ı göle attıkları anın videosunu izlediği an:


EFE'DEN VERDA'YA BEKLENMEDİK JEST!

Verda'nın yaralı bir köpeği kurtarmaya çalıştığı sırada onu gören Efe, Verda'ya yardım eli uzattı. İkili arasındaki bu sahne sosyal medyada da çok konuşulurken, Efe Verda'ya beklenmedik bir sürpriz yaptı. Yaralı köpeğin tedavisinin ardından onu sahiplenip Verda'ya hediye eden Efe, köpeğe Romeo adını taktı. Romeo, ikilinin birbirine yakınlaşmasına neden olurken Efe'nin Barış'ın Verda'nın dans dersine katılması üzerine soluğu dans okulunda alması akıllarda soru işareti yarattı.

Efe'nin Verda'ya Romeo'ya getirdiği sahne:


MELEK, NİLÜFER GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Melek'in Cem'le beraber özür dilemek için Tuna'ya gittiği anda Tuna'nın Melek'e serayla ilgili maddi yardımda bulunanın Nilüfer değil, Demir olduğunu söylediği an bölümün çok konuşulan sahnelerinden biri oldu.

Melek'in şaşırtıcı gerçeği öğrendiği an:


 

Son güncelleme: 11:14 - 08.12.2018