Sözcü Plus Giriş

Şahin Tepesi final izle: Gerçekler bir bir gün yüzüne çıkıyor!

Şahin Tepesi final bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan final bölümde; Deniz’in Mete ile evlilik kararı köşkteki herkesi sarsar. Ceylan ablasının bu evlilik kararına ses çıkarmamasından şüphelenir. Cem, Deniz için savaş verirken gerçeklere tanıklık eder. Demir boşanma kararında ısrarcıdır. Ayrıca Efe ile Verda aşka ilk adımlarını öpüşerek atarlar. Tuna da Mete’ye karşı büyük bir hamle peşindedir. Bu hamlesi gizli saklı her şeyi gün yüzüne çıkarır. Peki Şahin Tepesi final bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 22:10, 28/12/2018
Şahin Tepesi final izle: Gerçekler bir bir gün yüzüne çıkıyor!

Şahin Tepesi dizisi final bölümü bu akşam yayınlandı. Şahin Tepesi final bölümünde; Mithat cinayeti gün yüzüne çıkmadan önce gerginlikler peş peşe yaşanıyor. Deniz çaresizce Mete ile evlenmeyi kabul etse de Cem'in onu öylece bırakmaya niyeti yok. Tuna da kızını kurban etmek istemiyor ama onun yöntemleri oldukça tehlikeli. Tuna bir ateş yakacak ama bu ateşle kendini de yakacak. Haberimizden Şahin Tepesi final bölümü özetini okuyabilirsiniz…

ŞAHİN TEPESİ FİNAL BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ…

Deniz'in Mete ile evlilik kararı ev halkını şok ediyor. Demir kızının bu kararını anlamakta zorlanıyor. Ceylan da onlara tepki gösteriyor. Tuna herkesi şaşırtan bir tavırla evlilik durumunu bildiğini söylüyor. Melek, Cem'i toparlayıp oradan gidiyor. Melek oğlunda bir tuhaflık olduğunu anlıyor. Cem afallıyor.

Demir Bey'lerden sonra Mete'nin babası Şerif de Mete ile Deniz'i el ele görüyor. Demir, Şerif'e bu evlilik hakkında bilgisi olup olmadığını soruyor. Demir bu işlerin apar topar olamayacağını söylüyor. Mete annesinin bunu görmeyi çok istediğini söylüyor. Demir olayı kendi içlerinde değerlendirmek istiyor. Ceylan, Deniz'in Mete'den rahatsız olduğunu anlıyor.

ŞAHİN TEPESİ FİNAL İZLE

DENİZ BABASINA HESAP VERİYOR

Deniz babasına durumu izah etmeye çalışıyor. Tuna engel olmak için çok uğraştığını söylüyor. Demir'in ‘bu kızda ne haller var' sorusunun sebebinin bu olduğunu söylüyor. Tuna, amcası ile de bu nedenle kavga ettiğini söylüyor. Demir, sevgisinden emin olup olmadığını sorguluyor. Deniz, ‘hemen evlenmek istiyoruz' diyerek konuyu kestirip atıyor. Demir aslında itiraz etmiyor sadece zaman vermesini istiyor. Tuna da birden çıkışarak ‘beni de dinlemedi'diyor. Ceylan Tuna'daki tuhaflığın farkında. Demir gidince ‘Ne çeviriyorsunuz siz' diye soruyor. Ceylan ablasının böyle bir şeye izin vermeyeceğinin farkında.

İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin'den Şahin Tepesi'ne romantizm geçişi!Vatanım Sensin'den Şahin Tepesi'ne romantizm geçişi!

CEYLAN ŞÜPHELENİYOR

Deniz annesi ile baş başa konuşuyor. Tehdit edildiğini ve Mete'nin elinde kozlar olduğunu söylüyor. Mete, polisten önce Melek'e gideceğini söylemiş. Deniz bu nedenle boyun eğdiğini anlatıyor. Tuna kapıyı açıyor ve Ceylan'la karşılaşıyor. Tuna, Ceylan'ı kapı dinlemekte suçluyor. Ceylan gerçekleri öğrenmek istiyor. Tuna onu göndermeye çalışıyor. Ceylan ona inanmadığını söylüyor.

sahin-tepesi-finali-izle

CEM İSYAN EDİYOR

Zafer ile Mete zenginlik hayaller kurarken Cem, Mete ile kavga ediyor. Tam birbirlerine girdikleri anda Deniz gelip Mete'yi sevdiğini söylüyor. Cem ‘yalan söylüyorsun' diyor. Deniz, Mete'yi kıskandırmak için onunla ilgilendiğini anlatıyor. Deniz'in sözleri Cem'in kalbine ok gibi saplanıyor. Mete de Cem'e bir daha karısı olacak kadının yanında olmaması için onu uyarıyor.

EFE İLE VERDA AŞKA GELİYOR

Efe kendini Verda'ya tamamen kaptırıyor. Onun atkısıyla koca bir gün geçiriyor. Verda da ona karşı boş değil. Gülerek mesajlaşıyor. Bir yandan da annesinin yakın markajından kaçmaya çalışıyor. Şirkette düzenlenen yeni yıl partisi de bu aşkı taçlandırıyor. Efe Verda'yı burada öpüyor.

CEM GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Cem, Deniz'in evlilik kararını kabullenmekte zorlanırken Tuna ile Mete'nin konuşmasına tanıklık ediyor. Cinayetten haberdar oluyor.

TUNA KURDUĞU TUZAĞA KENDİ DÜŞÜYOR

Tuna, Mete’ye karşı hazırladığı korkunç tuzakla Efe ve Verda’yı büyük bir tehlikenin eşiğine getirirken sonrasında yaşanacaklar gizli saklı olan her şeyin su yüzüne çıkmasına sebep olacaktır.