Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sahnede Barış Manço’yu andı
Sahnede Barış Manço’yu andı
Şarkıcı Bendeniz önceki gece Maslak'ta bulunan bir mekanda sahne aldı.  Geniş repertuvarı ile sevenlerini gece boyu eğlendiren Bendeniz, kendisini dinlemeye gelenlere, "Hoş geldiniz sefalar getirdiniz, tekrar buluşacağımızı söylemiştim, tekrar geldim" diyerek sevenlerini karşıladı.
Magazin 8 Aralık 2018 - 16:11

Performansına kendisine ait olan ‘Neler Olacak’ şarkısı ile başlayan Bendeniz, elbisesi ile de dikkatleri üzerine çekti.  Şarkı aralarında da sevenleri ile sohbet eden başarılı şarkıcı, “Ne siz unuttunuz ne o unuttu değil mi? İz bırakanlar hiç bir zaman unutulmaz” diyerek Sezen Aksu’dan ‘Gel Gel Sarışınım’ parçasını seslendirdi.

BENDENİZ, SAHNEDE BARIŞ MANÇO’YU ANDI

Performansının son şarkısı olarak Barış Manço’nun ‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa’ şarkısını söyleyen Bendeniz, “Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden birisidir, hem insanlığı hem sesi ile önünde eğileceğim bir insandı” diyerek Manço’yu andıktan sonra sevenleri ile alkışlar eşliğinde vedalaştı.