Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sahnede Sadri Alışık ve Küçük İskender anıldı
Sahnede Sadri Alışık ve Küçük İskender anıldı
Rock müziğin sevilen isimlerinden Can Bonomo, Grup Gündoğarken ile bir etkinlik birlikte sahne aldı. Kendine has tarzıyla geçmişten bu yana eskimeyen şarkılarını yıldızların altında akustik performansla yorumlayan Burhan-Gökhan Şeşen'e Can Bonomo eşlik etti.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Eylül 2019 - 11:55

Şarkıcı Can Bonomo, kendisini dinlemeye gelen sevenlerin müzik ve sohbet dolu bir akşam yaşattı. Grup Gündoğarken ile Yıldızlı Buluşmalar'a konuk olan Bonomo, akustik performansıyla dinleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Şarkılarının yanı sıra hoşsohbetiyle de seyirciden tam not alan Bonomo, Grup Gündoğarken'in sıcak ve samimi sohbetlerine öyküleriyle eşlik etti.

SAHNEDE SADRİ ALIŞIK VE KÜÇÜK İSKENDER ANILDI

Binlerce seyircinin katılım gösterdiği etkinlikte şarkıcı, Gündoğarken grubu ile Olacak O Kadar'ı seslendirerek konsere başladı ve  sevilen şarkılarını söyledi. Şiir kitapları da olan sanatçı geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta şair Küçük İskender'den de bir şiir okudu.

“ÇOK BÜYÜK SAYGI DUYARIM”

“Dedemle ben çok yakın arkadaştık. Birlikte ‘Ali Baba ve Kırk Haramiler' filmini izlerdik sıklıkla. Oradan aklımda kalan bir şarkı olan Ali Baba'yı çok severim ve Sadri Alışık'a o yaşlardan beri çok büyük saygı duyarım” sözleriyle Bonomo, Sadri Alişık'ı da andı. Seyirciden büyük alkış toplayan Bonomo ve Grup Gündoğarken, Sadri Alışık'ın meşhur karakteri Turist Ömer ile özdeşleşen selamıyla programı tamamladı.