Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Sahra eleme potasında! Sahra Işık kimdir?
Survivor Sahra eleme potasında! Sahra Işık kimdir?
Survivor Sahra kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2018'de Ünlüler takımında yer alan Sahra Işık, takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesi sonucu ismi yazılan ilk kişi oldu. Sık sık sayı kaybeden genç yarışmacı takımın zayıf halkası olarak görülüyor.
Magazin 23 Nisan 2018 - 18:34

Survivor 2018 başladığından beri Ünlüler takımı sadece ikinci kez ada konseyine gitti. İlk oylamada Nihat Doğan elenmişti. Sahra Işık da eleme potasına girmiş ancak elenmekten son anda kurtulmuştu. Survivor son bölümde yapılan oylamada Sahra’nın ismi yeniden yazıldı. Sahra’nın yazılmasındaki en büyük etken ise son oyuna halsiz ve moralsiz olduğu halde yarışmaya çıkması, sayı kaybetmesi ve takım arkadaşları ile tartışması oldu. Peki Sahra Işık kimdir?

SAHRA IŞIK KİMDİR?

Sahra Işık, 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu olarak bilinen Sahra, Fenerbahçe’de forma giyerken, bir yandan da modellik kariyeri üzerine çalışmalarda bulundu. 2013 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında 3. olarak dikkatleri çeken ve Türkiye’yi Malezya’da temsil eden Sahra Işık, 2014 ve Survivor All Star’da mücadele eden isimlerden biri oldu.

Son güncelleme: 21:05 - 23.04.2018