Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sahra Işık kimdir? Survivor Sahra kaç yaşında?
Sahra Işık kimdir? Survivor Sahra kaç yaşında?
Survivor 2018'de All Star takımında yarışan Sahra Işık kimdir? Sahra Işık hem voleybol oynamakta hem de modellik yapmaktadır. Survivor'da performans olarak geri planda kalan Sahra, takımın zayıf halkası olarak görülüyor.
Magazin 5 Nisan 2018 - 17:57

Sahra Işık kimdir? All Star takımı ada konseyine gittiğinde elenmek üzere en çok ismi yazılanlardan biri de Sahra idi. Sahra, performans bakımından sık sık parkurda geri planda kalmakta ve atışlarda istenen başarıyı yakalayamamaktadır. İşte Survivor Sahra Işık hakkında merak edilenler…

SAHRA IŞIK KİMDİR?

Sahra Işık, 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu olarak bilinen Sahra, Fenerbahçe'de forma giyerken, bir yandan da modellik kariyeri üzerine çalışmalarda bulundu. 2013 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında 3. olarak dikkatleri çeken ve ülkemizi Malezya'da temsil eden Sahra Işık, 2014 ve Survivor All Star'da mücadele eden isimlerden biri oldu.