Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahsiyet dizisinden ilk kareler yayınlandı! İşte dizinin konusu ve sürpriz oyuncu kadrosu…
Şahsiyet dizisinden ilk kareler yayınlandı! İşte dizinin konusu ve sürpriz oyuncu kadrosu…
PuhuTV’de yayınlanacak olan Şahsiyet dizisinden ilk kareler yayınlandı. Senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı Onur Saylak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerinde Ezel’den hatırlayacağımız Haluk Bilginer ve Cansu Dere var. İki ünlü ismin yanı sıra Şebnem Bozoklu, Ahmet Mümtaz Taylan, Müjde Ar ve İbrahim Selim de var.
Magazin 16 Şubat 2018 - 10:17

PuhuTV'nin Fi Çi serisinden sonra dijital platformda yayınlanacağı iddialı yeni dizisi Şahsiyet dizisinden ilk kareler yayınlandı. Onur Saylak'ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başrollerinde daha önceden Ezel'de kameralar karşısına geçen Haluk Bilginer ile Cansu Dere yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon Japon yapımı Mother'den uyarlanan Anne dizisiyle büyük beğeni toplayan Cansu Dere'nin yeni adresi dijital platformun yükselen yıldızı PuhuTV oldu. Cansu Dere’ye usta sanatçılar Haluk Bilginer Ahmet Mümtaz Taylan ve Müzjde Ar gibi isimler de eşlik edecek. Hakan Günday'ın kaleme aldığı Şahsiyet yakında PuhuTV'de yayınlanacak.

ŞAHSİYET’İN KONUSU

Konusuna dair ayrıntılar net olarak açıklanmasa da elimizde genel itibarı ile bir seri katil hikayesi olduğu bilgisi var.

ŞAHSİYET OYUNCU KADROSU KİM KİMDİR?

cansu dere sözcü ile ilgili görsel sonucu

CANSU DERE KİMDİR? (NEVRA)

14 Ekim 1980 Ankara doğumlu oyuncu 2000 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda 3. seçildi. Aynı yıl mankenliğe başladıktan sonra ünlü modacıların defilelerinde yer aldı. Profesyonel oyunculuk hayatına ise 2003 yılında Alacakaranlık adlı dizi projesiyle başlangıç yaptı. Akabinde Güz Yangını, Sıla, Acı Aşk, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Beyaz Gece ve Anne gibi dizi projelerinde rol aldı.

haluk bilginer sözcü ile ilgili görsel sonucu

HALUK BİLGİNER KİMDİR?

5 Haziran 1954 İzmir doğumlu oyuncu Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Gülşen Abi, Eyvah Kızım Büyüdü, Sevgili Dünürüm, Ezel, Cuma'ya Kalsa, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü, Kaçak, Kara Yazı ve Masum'un kadrosunda yer almıştır.

ŞEBNEM BOZOKLU sözcü ile ilgili görsel sonucu

ŞENEM BOZOKLU KİMDİR?

20 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çifte Saadet dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Selena, Canım Ailem, Bizim Yenge, Cesur Hemşire, Galip Derviş, Ulan İstanbul ve Altınsoylar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

AHMET MÜMTAZ TAYLAN sözcü ile ilgili görsel sonucu

AHMET MÜMTAZ TAYLAN KİMDİR?

12 Aralık 1965 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Hayat Sırları'nda rol alan başarılı oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Çırağan Baskını, Güzel Köylü, Ben de Özledim, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Son Bahar, Ezo Gelin, Sahra, Kurşun Yarası ve Yılan Hikayesi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

MÜJDE AR sözcü ile ilgili görsel sonucu

MÜJDE AR KİMDİR?

21 Haziran 1954 İstanbul doğumlu yeşilçamın usta oyuncusu en son Aşk Emek Hayaller'in kadrosunda yer almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatından önce bir süre tiyatro ve mankenlik yapan usta oyuncu yeşilçamın ardından ilk kez televizyon için çekilen Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldı.

İBRAHİM SELİM sözcü ile ilgili görsel sonucu

İBRAHİM SELİM KİMDİR?

1979’da Ankara'da doğdu. Seslendirme sanatçısı ve oyuncu İbrahim Selim, 3 sene biyoloji okudu daha sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı'nı bitirdi. Ankara'da günlük TRT dizilerinde oyunculuğa başladı. Daha sonta İstanbul’da DOT Tiyatro’ya girdi. Çok sayıda reklamda yer aldı ve seslendirme yaptı. Afife Tiyatro Ödülleri'nin ‘En İyi Erkek Oyuncu' ödülü kazandı. Daha sonra Derviş Zaim’in filmi Rüya, Fatih, Kusursuzlar ve Şubat(dizi)’ta rol aldı.

İŞTE DİZİDEN İLK KARELER

sahsiyet

Cansu Dere Nevra karakteriyle karşımızda olacak…

sahsiyet2sahsiyet1
Son güncelleme: 10:19 - 16.02.2018