Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahsiyet 3 bölüm fragmanı birden! Şahsiyet 4. 5. 6. bölüm fragmanı yayınlandı!
Şahsiyet 3 bölüm fragmanı birden! Şahsiyet 4. 5. 6. bölüm fragmanı yayınlandı!
Puhutv'de ilk üç bölümü yayınlanan Şahsiyet dizisi yeni bölğm ne zaman, yeni fragman geldi mi soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Müjde Ar, Metin Akdülger, Cansu Dere,Şebnem Bozoklu ve Necip Memili Şahsiyet Alzheimer hastası emekli bir memurun hikayesini anlatıyor. Peki Şahsiyet 4. yeni bölüm ne zaman?
Magazin 26 Mart 2018 - 09:40

İnternet dizilerine bir yenisi daha eklendi. İlk 3 bölümü puhutv’de yayınlanan Şahsiyet’in yönetmen koltuğunda Onur Saylak oturuyor. Geniş kadrosu ile dikkat çeken dizi ilk bölümleri ile izleyiciden tam not aldı. Şahsiyet yeni bölümü ve yeni bölüm fragmanını dizinini takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor.

ŞAHSİYET 4,5,6 FRAGMAN İZLE

ŞAHSİYET DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Ay Yapım’ın iddialı dizisinin yönetmenliğini Onur Saylak'ın yaparken “Şahsiyet”in senaryosu Hakan Günday'a ait. Şahsiyet'in heyecanla beklenen hikayesinde Cansu Dere, Haluk Bilginer, Müjde Ar, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas rol alıyorlar.

ŞAHSİYET İLK 3 BÖLÜM İZLE

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder.

Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh'ın aldığı cinayet kararı, Nevra'nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Son güncelleme: 09:09 - 16.04.2018