Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahsiyet yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Şahsiyet 4, 5, ve 6. yeni bölüm fragmanları yayınlandı!
Şahsiyet yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Şahsiyet 4, 5, ve 6. yeni bölüm fragmanları yayınlandı!
Puhu TV'nin yeni dizisi Şahsiyet 4, 5, ve 6. yeni bölümlerin fragmanları yayınlandı. Şahsiyet sinema tadında bir dizi konusu ise bir seri katil hakkında. Dizi alzheimer hastası bir adamın işlediği seri cinayetleri konu ediniyor. Peki Şahsiyet yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Dizi severlerin merak ettiği Şahsiyet dizisi hakkında ayrıntılar haberimizde....
Magazin 6 Nisan 2018 - 18:47

Şahsiyet dizisinin yeni bölüm fragmanları Puhu TV’de yayınlandı. Şahsiyet dizisinin yeni bölümleri 13 Nisan Cuma günü Puhu TV’de yayınlanacak. Başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı dizi konusu ile de dizi severlerin ilgisini çekmeyi başardı. İşte Şahsiyet ile ilgili ayrıntılar…

ŞAHSİYET YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLA

ŞAHSİYET OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaristliğini Hakan Günday'ın üstlendiği dizide önemli isimler var.

Başrollerini ise Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur üstleniyor.

ŞAHSİYET DİZİSİNİN KONUSU NE?

65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk Bilginer) ilecinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu Dere) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra’nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır.

Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.