Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şamil Oymak kimdir? Şamil Oymak nereli ve kaç yaşında?
Şamil Oymak kimdir? Şamil Oymak nereli ve kaç yaşında?
Rap dünyasında Şam lakabı ile tanınan Şamil Oymak merak ediliyor. Peki Şamil Oymak kimdir? 1997'de İstanbul'da doğan Oymak henüz 10 yaşındayken rap ile tanıştı. İşte Şamil Oymak'ın hayatı...
Magazin 11 Haziran 2019 - 15:39

Şamil Oymak kimdir? sorusu magazinseverler tarafından araştırılıyor. Rap dünyasında Şam olarak tanınan Şamil Oymak İstanbul Trip ve Kadıköy Acil platformlarıyla adını duyurdu.

ŞAMİL OYMAK KİMDİR?

1997 İstanbul doğumlu olan Şamil Oymak baba tarafından aslen Kars’lıdır. Rap dünyasında Şam lakabı ile tanınan Şamil Oymak, henüz 10 yaşında iken rap ile tanıştı. Çok genç yaşına rağmen yıllardır rap dünyasında yer alan Şamil Oymak, İstanbul Trip ve Kadıköy Acil isimleri ile tanındı.

Şamil Oymak, 2014 yılında Delusion/ Sanrı isimli kısa filmin müziklerini hazırladı. Üniversite 1. sınıfta okuldan ayrılan Şamil Oymak, Ali Oymak’ın oğludur.

Şamil Oymak tarafından seslendirilen parçalar; Kader ve Oyunlar, Çok Derin, Şüpheli Şahıs, Karanlık Zaman, Paranoya, Efsane, Koma – Gene Ailem İçin, Kararır Akşamlar, Bir Sigara Yak, Sorunlara İnat, Ritmi Yakalayın, Bir Bakirenin Son Gecesi, Acımasız, Saklambaç, Bu Gece Bitmez, Yolunu Seç, Bu Gece Benimsin.